Хлопець-попелюшка

Був у мене однокласник. З дитинства дуже худенький, тихий та скромний. Вони з батьками жили у приватному будинку, але який вже був досить старим та потребував ремонту. У домі не була проведена вода чи опалення. То для приготування їжі чи миття завжди потрібно було наносити води та покласти вогонь. Він був маленьким було дивно як він може носити стільки відер з водою, це ж важко.
І він так по декілька разів на день носив води до хати та з хати, адже каналізації не було проведено. Щоранку колов дров та розкладав вогонь у пічці, щоб було тепло та батьки могли приготувати їжу. Батьки працювали важко на роботі, тому більшість роботи доводилось робити хлопцю.

Він ніколи ні на що не жалівся, а знав, що якщо він не допоможе, то не допоможе ніхто. Друзів як таких у школі у нього не було, через старий поношений одяг, який іноді й не праний однокласники часто знущались з хлопця, називали його попелюшкою. Тому на перерві він часто міг виходити на вулицю сідати на лавицю і сидіти там один.

Тепер коли ми виросли, Попелюшка і далі живе у цьому будинку. Проте дещо змінилося, тепер у нього новий будинок з усіма зручностями та великим подвір’ям. Там і досі ходить маленький хлопчик, що підмітає подвір’я, проте це не однокласник, це його син, якому 14 років. Чоловік змалечку привчає синові любов до праці. Адже коли працюєш і трудишся – доля дає тобі винагороду.

Сучасні діти відрізняються від нас, вони не сміються зі хлопчика, а чомусь і щиро йому заздрять. Однокласник має свій магазин товарів для автомобіля, де влаштував офіційно свого сина і він допомагає як продавець-консультант. Поки батько ремонтує автомобілі, син займається справами у залі, приймає клієнтів. Також вони разом прибирають вдома та біля магазину, разом приймають та розкладають товар на полиці. Вони не соромляться працювати, хлопчик навіть стоїть іноді роздає листівки для реклами їхнього магазину. Син чесно отримує зарплатню за свою роботу. Ба навіть у нього іде стаж, адже йому завели трудову книжку.

Так потрібно виховувати сучасних дітей, щоб вони знали цінність праці.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

fourteen − thirteen =

Хлопець-попелюшка