Хоч я і чудово розуміла, що з дружби з Ритою не вийде нічого хорошого, але вирішила її не припиняти. Як потім виявилось, дарма

Зі мною на роботі працювала жінка, Валентина, років п’ятдесяти. Вона була головним бухгалтером на нашій фірмі й за сумісництвом мамою власника. Його звали Андрій. Молодий красивий парубок двадцяти восьми років, який сам зміг в такому віці відкрити успішний бізнес. Я бачила його тільки кілька разів, адже він не часто навідувався в наш офіс, адже тут все контролювала його мама, якій він цілковито довіряв. Сталось так, що я, щойно прийшовши працювати в бухгалтерію, подружилась з Валентиною Олексіївною, яка якось жартома пообіцяла мене познайомити зі своїм сином.

Звичайно, молодий симпатичний бізнесмен викликав у мене симпатію, але обіцянку серйозно не сприйняла. А от моя колега, Рита, яка постійно намагалась влаштувати своє особисте життя, серйозно налаштувалась на знайомство з Андрієм, адже Валентина Олексіївна і її пообіцяла познайомити. Відповідно, мене Рита сприйняла за конкурентку й почала намагатись мені всіляко мені протидіяти.

Спочатку Рита вирішила набитись до мене в подруги. Вона постійно спілкувалась зі мною на роботі, запрошувала погуляти.

– А Василь (кур’єр на нашій фірмі) на тебе якось по-особливому дивиться, – сказала мені якось Рита, в надії привернути мою увагу до іншого хлопця.

– Не помічала, – сказала я, розуміючи до чого всі ці розмови.

Хоч я і чудово розуміла, що з дружби з Ритою не вийде нічого хорошого, але вирішила її не припиняти. Як потім виявилось, дарма.

Плетучи інтриги в бажанні наблизитись до Андрія, Рита пішла на відчайдушні заходи. Вона зрозуміла, що Валентина Олексіївна ставиться до мене доволі схвально й вирішила піти на підлість. Рита провернула фінансову махінацію, аби підставити мене. Як результат, я вийшла винною і мене звільнили.

На щастя, мені вдалось знайти іншу роботу, а от з Ритою не все так гладко. Як я потім дізналась, вона все ж змогла влаштувати все так, щоб Валентина Олексіївна познайомила її з Андрієм. І домоглась свого. Щоправда, ці стосунки виявились не найбільш вдалими. Рита завагітніла, а Андрій відмовився на ній одружуватись, адже в нього, як з’ясувалось, була наречена. Тому Рита залишилась сама. А я зараз готуюсь до весілля і, за іронією долі, мій наречений – мій керівник на новій роботі. Й доведіть мені після цього, що наші вчинки нам не повертаються!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 + eighteen =

Хоч я і чудово розуміла, що з дружби з Ритою не вийде нічого хорошого, але вирішила її не припиняти. Як потім виявилось, дарма