Хитро ви придумали, – сказали батьки зятя, – значить, ми зараз гроші дамо, ремонт зробимо у квартирі вашої дочки, а вона потім нашого сина з дому виставить

Син з невісткою живуть в маленькій кімнаті в гуртожитку. Нам з чоловіком було шкода дітей, тому ми вирішили, що наскладаємо грошей для того, щоб купити їм квартиру. Звичайно, ми небагаті й ця сума для нас виявилась захмарною, але ми взяли мою маму до себе, продали її будиночок в селі, свою машину й використали всі свої заощадження. Грошей ледве стало на однокімнатну квартиру в не найкращому районі й, звичайно, ні про який ремонт там не могло бути мови.

Діти були нам безмежно вдячні за покупку, але ми хотіли б, щоб у них був ще ремонт. Щоправда, заощаджень у нас вже не залишилось, тому ми з чоловіком вирішились звернутись до батьків зятя, щоб ті також доклали зусиль. У них можливість є, адже вони обоє непогано заробляють. Але свати давати гроші на ремонт квартири дітей відмовились.

– Хитро ви придумали, – сказали батьки зятя, – значить, ми зараз гроші дамо, ремонт зробимо у квартирі вашої дочки, а вона потім нашого сина з дому виставить!

– Чому це, вона має його виставляти? – Обурилась я – Ми, взагалі-то, купили її для того, щоб ваш син з нашою дочкою там виховував наших з вами спільних онуків. Чи ви цього не розумієте? Якби в нас була можливість, ми б не звернулися за вашою допомогою. Просто наші кошти закінчились.

– Як собі хочете, – відрізала сваха, але ми з чоловіком у цій афері брати участь не будемо!

Ці слова мене ранили до глибини душі. Ми з просто хотіли, як найкраще!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

four × 3 =

Хитро ви придумали, – сказали батьки зятя, – значить, ми зараз гроші дамо, ремонт зробимо у квартирі вашої дочки, а вона потім нашого сина з дому виставить