Інша сім’я

Я познайомився з Аліною, вона дуже мені сподобалась. Вона моя колега, ми працювали разом по одному проєкту на фірмі. Пізніше я запросив її на каву, потім в кіно, а там далі на побачення. Аліна була вільна жінка і я теж, але на одному із наших побачень вона розповіла мені що в неї є маленька донька і їй 7 років. Я спочатку занервував, подумав як це буде, а потім вирішив, що якщо люблю Аліну, то зможу прийняти і її доньку.

Так і сталось через рік ми почали жити разом і я запропонував Аліні вийти за мене заміж. Вона погодилась. Жили ми добре, спокійно. У вечері після роботи ми з дружиною завжди разом готували вечерю, я міг доньці допомогти зробити домашнє завдання. Загалом сімейна ідилія.

По закінченню навчального семестру в Іринки нашої дочки ми вирішили злітати у відпустку. Полетіли в Туреччину, за знайомим маршрутом багатьом, нам з Аліною було добре, а головне, що для Іринки не тяжкий переліт, і є що їсти для дитини, страви схожі з нашою кухнею. Відпустка пройшла чудово, по прильоту до дому через деякий час ми зрозуміли що Аліна вагітна в друге. Я був дуже радий нашому поповненню. А от Аліна була трохи налякана, вона не планувала зараз і не дуже хотіла народжувати.

Я був на роботі того дня. Під кінець робочого дня мені зателефонувала Аліна, сказала, що щось не так і вона викликає швидку. Як вияснилось з плодом було щось не так, в неї трапився викидень. Я примчав одразу в лікарню. Я тримав дружину за руку і благав, щоб вона вижила. Через декілька днів, мою дружини виписали додому під домашній догляд.

Я взяв декілька вихідних на роботі, щоб вчасно відвозити Іринку до школи та забирати її, та доглядати за дружиною, їй була потрібна допомога. Всі домашні справи покупки та приготування я взяв на себе, я хотів, щоб Аліна почувала себе якомога комфортніше. Аліна йшла на поправку, але, що не скажеш про моральний стан нас обох. Це трапилось надто не очікувано, адже все було добре.

Через 2 тижні Аліна вийшла на роботу, ми вирішили забути цю ситуацію та жити далі. А там на, що буде воля Божа. Аліна почала виходити у світ, побачитись із подругами, то в кіно, то на шопінг. Я не заперечував хотів її підтримати. Працював на роботі, а в вечері робив вечерю для нас годував та допомагав з навчанням Іринці.

Одного дня я був на діловій зустрічі вона була запланована в діловому центрі. Я поїхав туди, та піднімаючись у скляному ліфті на верхній поверх я помітив там свою дружину в обіймах молодого чоловіка, та з букетом квітів в руках. Я сфотографував її, щоб показати в вечері.

У вечері я відвіз Іринку до бабусі для того, щоб ми могли поговорити з дружиною про те що сталось. Аліна прийшла до дому приготувала вечерю, і я саме під’їхав до будинку. Піднімаючись сходами я навіть не знав з чого я почну розмову, і чого я хочу, бути з нею чи розійтись. Я вирішив для початку просто сказати про те, що знаю.

За вечерею я протягнув Аліні телефон, та показав фото. Аліна запнулась, і була здивована. Вона запитала коли я зробив це фото, я відповів що сьогодні. Вона не стала заперечувати та казати, що це не вона. Сказала що це все сталось після того випадку з викиднем, що ця ситуація похитнула наші стосунки, і вона хотіла б розлучитись та переїхати до іншого чоловіка, в неї нові почуття. Постало питання, що робити з Іринкою, я дуже звик до неї, і чи буде час в Аліни дбати про неї. Все ж дитина залишилась в Аліни, але ми домовились, що я можу забирати донечку іноді на вихідний день, чи йти на прогулянку. Вона мені стала дуже рідною.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eighteen + nine =

Інша сім’я