Історія чоловіка, який жив на дві сім’ї. Сповідь.

Ольга була найщасливішою, вона жила в прекрасному шлюбі вже 20 років. Але одного дня, все зійшло на нівець. Її чоловік став зовсім іншим. Звичайно , що Ольга зробила все, щоб дізнатись, що саме призвело їх сім’ю до такого повороту долі . Але з’ясувалось, що сім’ї у нього дві. Подробиці цієї історії читайте нижче.

Вони познайомились ще в школі. Вона – перспективна старшокласниця, він – простий робочий. Ще коли вони побачились вперше – обоє зрозуміли, що їм судилося бути разом. Все розвивалось дуже стрімко. Ольга закінчила школу та вступила до ВУЗу і вже готувалась до весілля. Про такі історії лише в книжках писати.

Уже через кілька років в них народилася донечка. Олег знайшов престижну роботу і почав працювати в міжнародній компанії і часто бувати у відрядженнях, донечка виховувалась завжди лише Ольгою. Але вона була цьому рада, мовляв “з часом буде краще“.

Але життя тривало, а нічого не змінювалось. Коли Олег відправився у одне з найдовших відряджень, то приїхавши зовсім охолов до неї і донечки. Ольга не впізнавала свого люблячого чоловіка. Приїжджав лише на кілька тижнів, дзвонив лише на вихідні, пізно ввечері і на кілька хвилин. Але Ольга все перетерпіла заради сім’ї.

Але практично за рік вона зрозуміла, що її чоловік завжди використовував її для прикриття своєї сутності.

30 січня Олег подзвонив до Ольги і сказав:
Я не приїду, – сухо і беземоційно сказав Олег,- робота.

Він приїхав через 2 місяці. Всі свята, вона чекала на нього, бути разом на Різдво було їхньою сімейною традицією.

Він приїхав до доньки на День народження з дорогим подарунком. Ользі здалось це надто підозріло: Олег заробляв не мало, але у них була мрія -свій будинок і автомобіль, тому вони ніколи не дозволяли собі витрачати кошти без роздумів, а також ніколи не дарували один одному подарунки. Коли Ольга запитала в чому річ – Олег мовчки вийшов з дому і більше не повернувся.

Ольга дізналась куди поїхав її чоловік, попросила допомоги у сім’ї і дізналась його контактні дані, які як виявилось він змінив давно.

Довго вагаючись вона все ж подзвонила по номеру, але ніхто не підняв.

Вже через місяць їй вдалось додзвонитись до Олега.
– Мама, це тато? – чулося лише у слухавці.
– Ні, це вже не тато. Він не гідний бути твоїм батьком і моїм чоловіком. Я подала на розвід,– сказала Ольга .

Одного разу її подружка, яка ще нічого не знала, запитала, де вони відпочивала. Ольга почувалась дуже занепокоєно. Адже вони з чоловіком ніколи не їздили на відпочинок, а фото дійсно було недавнім. А щей по фото можна було зрозуміти, що Олег ніби знову одружився, але Ольга відмовлялась в це вірити .

-Це не я, – відповіла Ольга.
Але подруга їй не повірила, бо Олег був зразковим сім’янином.
Від того часу пройшло пів року. Ольга вирішила подзвонити ще раз.
Це Олег? – запитала Ольга.
– Тата нема, він на роботі,а це хто? -відповів маленький хлопчик.
-Нічого…
-А це хто?
-Я його дружина.
-Ні, моя мама вдома, вона так не жартує.
Ольга розплакалась, але вирішила, що змушена знайти нову сім’ю чоловіка.

Пошукавши в соціальних мережах жінок з прізвищем чоловіка вона знайшли її…і їх дорослого сина. Всі фото у відкритому доступі. Фото з відпочинку втрьох, довгоочікувана вагітність, і мрії про будинок і машину. Ніби історія Ольги, але без неї. Вона дізналась, що одружився він одразу, як лише влаштувався працювати на роботу.

Ольга подала на розлучення і одразу заяву в поліцію. Олега засудили за махінації. А новій дружині вона відправила смс:
Прикро, але ми обоє попались на його гачок. Олег нас дурив і я не розумію для чого він так робив. Тепер він ваш. Терпіння.

Він дурив всіх. Всюди. Завжди.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

four − 2 =

Історія чоловіка, який жив на дві сім’ї. Сповідь.