Іван хотів, щоб син мав все. Для нього було важливе його майбутнє. Чоловік пережив втрату дружини. Тепер його єдиним скарбом був син. Іван радів, коли почув, що Павло хоче одружитися. Невістка була дуже розумною та красивою. Свати подарували молодим квартиру. Вони почали дорікати Іванові, що той не зробив для них нічого. Через цю розмову у чоловіка з’явився привід для суму.

Іван мав одного сина. Він виконував всі капризи дитини своєї. Коли настав день народження, то чоловік вирішив подарувати сину машину. Хлопець знав, що батько зробить для нього цінний презент, але ніяк не думав, що такий.

Для того, щоб викликати в сина таку радість Івану довелося багато і довго працювати. Він заробляв гроші тим, що перевозив людей за кордон. Багато недоспаних ночей провів Іван за кермом. Але любов до сина давала йому сил. В своїй країні чоловік не міг заробити грошей, то хоч за кордоном це робив

Мама Павла вже давно померла. Хлопця виховувала бабуся, бо Іван був на заробітках. Він любив свою тещу і повністю довіряв жінці сина. Вона шкодувала Павла. Він так швидко залишився напівсиротою. Кожній дитині потрібна мама.

Павло ріс дуже веселим та життєрадісним. Він знав правила поведінки і був дуже ввічливим хлопчиком. Через 10 років його вже було не впізнати. Він був дуже схожий на батька

Іван забезпечив синові хорошу освіту. Він не шкодував грошей на його майбутнє. Павло вивчився на юриста. Хлопець став сам заробляти. А через деякий час він вирішив одружитися. На весілля син Івана вже заробляв сам. Чоловік пишався Павлом. Він вважав, що невістка має бути гідна його сина.

Після весілля молодята вирушили у подорож. Іван ще не міг повірити, що Павло вже такий дорослий. Чоловік розумів, що молодята не мають де жити. Іван запропонував їм свою допомогу. Він хотів, щоб вони були біля нього. Так і легше і економніше.

Поки вони відпочивали, Іван облаштував їм кімнату. Весь перший поверх був для них. Головною окрасою був камін. Він створював затишок і комфорт. До переїзду молодят було все готове. Від них вимагалося лише перевести речі.

Павло і його дружина були шоковані. Вони не сподівалися, що батько вирішив за них.

– Тату, я тобі дякую за таку честь, але ми вже вирішили, де будемо жити.

– Ви ось так хочете мене покинути? Ти ж у мене єдиний син.

– Ми не зможемо жити з тобою. Батьки Юлі подарували нам квартиру і ми повернули до тебе, щоб тобі повідомити це. А ти не спитав нас. Ми змушені тобі відмовити.

Іван залишився сам. Він ціле життя старався для свого сина. Павло не оцінив батькової опіки.

Через тиждень до чоловіка навідались свати. Вони привезли подарунки. Іван накрив стіл. Розмова була легкою та відкритою, поки не почалася тема про гроші. Свати дорікнули чоловікові, що він нічого не подарував молодим. Вони презентували  квартиру. А Іван похизуватися не мав чим.

Чоловік нічого не збирався їм пояснювати. Він просто промовчав. Скупа сльоза прокотилася по його щоці. Наступного дня він вирушив до сина. Іван застав його зненацька. Павло якраз збирався на роботу. чоловік повідомив, що він його дуже любить і хоче подарувати будинок. Але подарунок син не прийняв.

– Батьку, ти ціле життя мені допомагав. Дозволь тепер мені зробити сюрприз для тебе. Ми хочемо, щоб ти відпочив. Це путівка на море. Сподіваюсь, ти відпочинеш і наберешся сил. А вони тобі потрібні, бо треба буде няньчити онуку.  Так-так, ти скоро станеш дідом.

Іван дуже зрадів новині. Він відчував себе щасливим. Тепер в Івана з’явився сенс життя.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

nineteen − 11 =

Іван хотів, щоб син мав все. Для нього було важливе його майбутнє. Чоловік пережив втрату дружини. Тепер його єдиним скарбом був син. Іван радів, коли почув, що Павло хоче одружитися. Невістка була дуже розумною та красивою. Свати подарували молодим квартиру. Вони почали дорікати Іванові, що той не зробив для них нічого. Через цю розмову у чоловіка з’явився привід для суму.