Кілька місяців тому я випадково прочитав в телефоні дружини її переписування з іншим чоловіком. Сумнівів не залишалось – у Віри є стосунки на стороні

Ми з Вірою любили один одного. Принаймні, я так думав. Робив все, щоб бути для неї хорошим чоловіком. Я майже шість років сидів на заробітках, аби накопичити грошей на власне житло. Врешті, ми змогли купити велику чотирикімнатну квартиру в самому центрі міста. Думали, що матимемо багато дітей.

Але сталось так, що дітей у нас бути не може. Ми жили двох й не дуже може ладнати між собою. За ті роки, що я провів на заробітках, Віра віддалилась від мене. Вона стала зовсім чужою, а останнім часом почала заводити мову про розлучення.

Кілька місяців тому я випадково прочитав в телефоні дружини її переписування з іншим чоловіком. Сумнівів не залишалось – у Віри є стосунки на стороні. Тому я вирішив все ж подати на розлучення. Квартиру, відповідно, ділити думав навпіл, адже хоч і заробляв на неї я сам, але вона вважається майном, спільно нажитим парою в шлюбі, тому вирішив, що не забиратиму в дружини її частку. Але, як виявилось, вона хоче мене позбавити ще й моєї половини квартири.

Почувши від нотаріуса, що квартира оформлена на тещу, я згадав, що, коли дружина купувала житло я був за кордоном, адже мусив допрацювати там ще кілька тижнів. В той момент я думав, що вона оформить квартиру на себе, але вона виявилась хитрішою й передбачила, що у випадку розлучення доведеться ділити навпіл. Тому то й придумала такий хитрий план: зробити власницею маму.

Я найняв хорошого юриста, аби допоміг мені розібратись, чи зможу я відсудити хоча б якусь частину від квартири, на яку заробляв довгі роки. Звичайно, юристи розуміють мою ситуацію й щиро співчувають, але зробити нічого не можуть – дружина діяла в межах закону, хоч і нечесно з боку совісті.

Ми розлучились і живу я зараз у батьків в селі. Прикро, звичайно, що розвалився мій шлюб, не менш боляче, що зароблені тяжкою працею гроші отримали інші, але я сподіваюсь, що в мене ще все буде добре, а мій, хоч і гіркий досвід, стане для когось хорошою наукою!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

twelve + 12 =

Кілька місяців тому я випадково прочитав в телефоні дружини її переписування з іншим чоловіком. Сумнівів не залишалось – у Віри є стосунки на стороні