Кілька місяців я без нарікань давав матері дружини ту суму, яку вона просила, а це на хвилиночку, значно більше, аніж її майбутня пенсія

Мені майже тридцять, дружина на два роки молодша. Живемо окремо від батьків у власній квартирі, яку я купив ще до весілля. Дружина заміж вийшла одразу після інституту, тому попрацювати не встигала. А після весілля завагітніла – декрет, дитина, дім. Склалось так, що в нашій сім’ї працюю тільки я. Але вважаю це нормальним, адже як чоловік повинен забезпечувати родину. І, в принципі, у нас все непогано, але от теща…

Антоніна Павлівна за чотири роки виходить на пенсію, але річ в тому, що вона взагалі ніколи не працювала. Її завжди забезпечували чоловіки. А заміж теща виходила аж тричі. Останній її чоловік, Віктор Андрійович, вітчим дружини, пішов від Антоніни Павлівни через те, що вона погано готувала. Чесно кажучи, готує теща не дуже, прибиранням особливо не займається. Весь її день складається з перегляду телепередач та телефонних розмов.

Так от, коли третій чоловік відмовся забезпечувати тещу, вона не знайшла кращого рішення, аніж просити грошей у нас, а то пенсія, бачте, ще не скоро.

Кілька місяців я без нарікань давав матері дружини ту суму, яку вона просила, а це на хвилиночку, значно більше, аніж її майбутня пенсія. На щастя, заробляю я непогано, але останнім часом не можу зрозуміти, чому повинен забезпечувати жінку, яка не бажає працювати?

Перш, ніж ви кинетесь мене засуджувати, хочу сказати, що я теж згоден з тим що батькам потрібно допомагати, але Антоніна Павлівна ще цілком здорова та повна сил жінка. Вона могла б знайти собі непогану роботу і сама забезпечувати своє життя. Коли намагався про це поговорити з дружиною, вона тільки ображалась, мовляв, я не хочу допомагати її мамі.

Нещодавно теща прийшла з цікавою ідеєю – хоче поїхати в Одесу на море. Все б нічого, але хто повинен оплатити її відпочинок? Правильно, я.

Цього разу я не витримав і поговорив з Антоніною Павлівною відверто. Сказав, що готовий їй допомагати, але не беру повністю за неї матеріальну відповідальність. Одна справа купити тещі продуктів, а зовсім інша – оплачувати її відпочинок. В мене, між іншим, теж є родина, яка ще цього року не їздила на море. І машину потрібно відремонтувати.

Але мою відвертість Антоніна Павлівна сприйняла боляче, мовляв, машина мені дорожча за тещу. Ще й дружина образилась. А я всього лиш хотів відстояти межі своєї сім’ї…

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

twelve + 5 =

Кілька місяців я без нарікань давав матері дружини ту суму, яку вона просила, а це на хвилиночку, значно більше, аніж її майбутня пенсія