Коли Наталя з мамою пішли на кухню, щоб порізати торт, який я заздалегідь купив, ми залишились з батьком нареченої наодинці. Дмитро Григорович подивився на мене так суворо, що в мене кров застигла в жилах. Потім він напружено зітхнув і сказав те, від чого я ледь не провалився крізь землю

З Наталією ми познайомились в метро. Взагалі-то, я не дуже вітаю такі способи знайомства з дівчатами, тим більше, що я доволі сором’язливий. Але вона одразу мені чимось сподобалась, тому я вирішив, що якщо втрачу шанс до неї підійти, то довго жалкуватиму. Вона радо зі мною познайомилась, ми обмінялись номерами телефону й погодились зустрітись наступного дня.

Вже через кілька зустрічей, я запропонував Наталі бути моєю дівчиною. Й вона погодилась. А за місяць ми вже жили разом. Я перевіз речі дівчини у свою квартиру. Для мене Наталя стала тою єдиною, на яку я чекав усе життя. Я не йняв віри від щастя. Ледве дочекався Нового року, аби під спалахи салютів зробити дівчині пропозицію. Як я й сподівався, Наталя погодилась стати моєю дружиною.

Ми почали планувати весілля. Наталя займалась пошуком сукні, а я повинен був знайти приміщення для проведення урочистості. Я вже встиг познайомити наречену зі своєю мамою, але вона все відкладала момент, щоб представити мене своїм батькам. Та якось я сам знайшов у телефоні Наталі номер її мами й зателефонував. Представившись, нареченим її доньки, я запросив майбутню тещу разом з чоловіком до нас в гості. Як з’ясувалось, ані Василина Іванівна, ані Дмитро Григорович про майбутнє весілля доньки ні сном ні духом.

Того вечора вони стояли в нас на порозі. Побачивши батьків, Наталя дуже розгубилась, якщо не сказати, злякалась. Майбутні тесть з тещею теж дивились на мене насторожено. Вони майже весь вечір мовчали, як і Наталя. Лише я намагався підтримувати невимушену атмосферу, але, поправді кажучи, мені це вдавалось насилу.

Коли Наталя з мамою пішли на кухню, щоб порізати торт, який я заздалегідь купив, ми залишились з батьком нареченою наодинці. Дмитро Григорович подивився на мене так суворо, що в мене кров застигла в жилах. Потім він напружено зітхнув і сказав:

Не може моя Наталка стати твоє дружиною.

– Тобто? – Я нічого не зрозумів. – Вона погодилась, адже кохає мене. Я теж люблю її понад усе. В нас все добре. Чому ж не може?

Батько Наталі знову тяжко зітхнув.

– Бо вона збрехала тобі

– Як? – Здивувався я. – Наталя завжди зі мною чесна.

Виходить, не завжди

Потім Дмитро Григорович розповів мені, що Наталя вже два роки, як заручена. ЇЇ наречений – моряк, який за кілька місяців повертається додому, щоб зіграти весілля…з Наталею. Чоловік сказав, що майбутній зять телефонував їм кілька днів тому, аби надіслати гроші, на які вони мали забронювати ресторан для святкування. І Наталя про це знала.

Коли я покликав дівчину, аби запитати, чи це правда, вона не стала кривити душею й в усьому зізналась. Наталя сказала, що просто не знала кого з нас вибрати, адже кохає обох. Вона слізно вибачалась переді мною й говорила, що, напевно-таки, хоче бути зі мною, адже я не пропадатиму в довгих відрядженнях. Але мені було вже все одно.

Того вечора я відвіз речі Наталі до її батьків і попросив більше мене не турбувати. Дівчина плакала й клялась, що більше ніколи мене не обманюватиме, але я не зважав на її слова.

Як би боляче мені не було, та я вирішив, що будь-які стосунки треба починати з правди.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 + 10 =

Коли Наталя з мамою пішли на кухню, щоб порізати торт, який я заздалегідь купив, ми залишились з батьком нареченої наодинці. Дмитро Григорович подивився на мене так суворо, що в мене кров застигла в жилах. Потім він напружено зітхнув і сказав те, від чого я ледь не провалився крізь землю