Коли свекор приїхав до нас додому, я вирішила пригостити його салатом і картоплею. Він сприйняв це за образу і захотів,щоб я підсмажила м’яса. Наступного дня Ігор Іванович почав робити ремонти. Йому не подобалося те, що я не слідкую за поличками в кухні. Такого наклепу я не витримала.

Кожна жінка має бути хорошою господинею. Ні для кого не є секретом, що побут таки залежить, в першу чергу, від жінки. Тому, на своєму життєвому етапі цю істину я засвоїла добре. Але дуже важко вдома втримати порядок, якщо в тебе на шиї ще дитина, батьки і чоловік. Рік тому я працювала викладачем, але в мене народилася Вероніка. Моє життя враз змінилося.

Дуже важко було звикнути до думки, що я вже не ділова жінка, а мамуся. Мій спосіб життя дуже змінився. Тепер я мала щодня прати, варити їсти, доглядати за крихіткою і бути підтримкою та опорою для чоловіка.

Живемо ми в центрі міста. Чоловік працює в тому ж університеті, де я. Кожного дня він повертається після обіду.  Ми часто гуляємо та ходимо до батьків.

Одного разу до нас в гості завітав тато мого чоловіка. Він вирішив погостювати 2 дні. Ігор Іванович живе за містом. Вони з свекрухою завжди в нас зупиняються. Цього разу свекор приїхав сам. Ігор Іванович привіз багато фруктів і овочів. Для свого сина – смачне вино. Ми сиділи на кухні, говорили. Свекрові не сподобалося те, що на столі не було мяса. Я сказала, що не завжди можу за всім встигнути. На наступний день ми з донькою вирушили за курятиною.

По дорозі я вирішила повернути до подруги на роботу. Ми сиділи в кафе, говорили на різні теми. Донька почала плакати і я швидко побігла додому. Коли я повернулася, то мене чекав сюрприз. Ігор Іванович почав приводити в порядок мій холодильник. Йому не сподобалось, що він переповнений, далі він сказав, що шафа розвалюється, що треба шафки поремонтувати.

Поки мій чоловік був на роботі, вдома творився хаос. Донька плакала, Ігор Іванович створив багато шуму. Я викрикнула : «Досить».

– Перестаньте тут влаштовувати майстерню. Мені не потрібна ваша допомога. Вимкніть, будь ласка, інструмент.

– Невістко, ти що? Я допомогти хочу. Довела дім

Ми довго ще сварилися. У свій адрес я отримала багато лайливих слів. І тоді вирушила вкладати доньку спати. Тато чоловіка пішов на кухню. Він зголоднів, м’яса я так і не купила. Щось там пробурчав собі під ніс і заспокоївся.

Коли чоловік прийшов додому, то мусив вислуховувати дві правди. Але для нього нічого не було дорожчого за доньку. Він попросив тата зїхати і вибачитися переді мною.

Цього, звісно, Ігор Іванович не зробив. Лише зухвало вийшов. Тепер я розуміла, що не дочекаюсь від батьків чоловіка розуміння. Але це для мене було вже не так важливо. Головне, щоб Роман мене любив і підтримував. Він повірив мені і пішов проти свого тата. Я розумію, що це як бути між двох вогнів, але він обрав правду.

Я ще раз переконалася, що мій чоловік – найкращий

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

thirteen + twelve =

Коли свекор приїхав до нас додому, я вирішила пригостити його салатом і картоплею. Він сприйняв це за образу і захотів,щоб я підсмажила м’яса. Наступного дня Ігор Іванович почав робити ремонти. Йому не подобалося те, що я не слідкую за поличками в кухні. Такого наклепу я не витримала.