Коли тещі не стало, тесть почав маніпулювати моєю дружиною, ніби вона зобов’язана тепер за ним доглядати

Батьки моєї дружини дуже цікаві люди. Ні, вони не погані, але виховали дочку з почуттям обов’язку. Спочатку вони розповідали їй, що вона зобов’язана бути їм вдячною за те, що вони її народили. Ірина з дитинства знала, що батькам треба допомагати й в жодному разі їх не розчарувати. Дружина ще в юному віці з почуття обов’язку доглядала за молодшими братиками й сестричками, а також готувала їсти на всю сім’ю.

Коли ж Ірина подорослішала й батьки почали оплачувати її навчання в інституті, вона відчувала себе винною, адже тато з мамою витрачають гроші. На наше весілля я заборонив тестеві з тещею бодай щось нам дарувати, адже знав, як вони потім дорікатимуть цим дружині.

Благо, квартира в мене була, весілля ми зіграли своїм коштом, тому батьки дружини ані копійки не витратили. Зате пізніше, коли тещі не стало, тесть почав маніпулювати моєю дружиною, ніби вона зобов’язана тепер за ним доглядати. Йому ще немає сімдесяти, чоловік він цілком здоровий та повний сил, а крім Ірини в нього ще два молодших сини й доньки. Щоправда, молодші діти не такі простодушні, як моя дружина, ними маніпулювати не так просто, тому ніхто не захотів брати батька до себе. А він з дружиною, між іншим, трьом дітям купив по квартирі. А моя дружина тепер повинна за ним доглядати. Ні, я не проти того, що стареньких батьків треба брати до себе, але чому цього не можуть зробити троє дітей, яким куплені квартири, або молодший син, якому батько пообіцяв свій будинок? А Ірина, крім того, що все життя мучилась від почуття обов’язку, так ще й нічого, крім докорів, від батьків не отримала.

– Ну, любий, – каже мені дружина, – це ж мій батько, я не можу отак просто його залишити.

– А чому твої брати й сестри можуть? – Питаю я.

– Мене це не стосується. Я відчуваю провину. Ми повинні взяти його до себе. – Ірина зітхає й опускає погляд.

Мені нічого не залишається робити, як погодитись, адже я кохаю дружину й не хочу її засмучувати, хоч і чудово розумію, що з переїздом тестя до нас її почуття обов’язку перед батьком утвердиться ще більше.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 + 8 =

Коли тещі не стало, тесть почав маніпулювати моєю дружиною, ніби вона зобов’язана тепер за ним доглядати