Коли у нас з чоловіком з’явився син, наше життя дуже змінилося. Якщо колись ми багато працювали, ділилися секретами, думками, спільно ішли до мети, то зараз чоловік зі мною майже не розмовляв. Пізніше мені стало відомо, що в нього була коханка.

В мене була міцна сім’я. Я дуже кохала свого чоловіка. Володимир постійно казав, що ми разом пережили багато проблем. Але останнім часом щось змінилося між нами.

Відразу, коли ми одружились між нами панувала злагода і взаєморозуміння. Ми шукали разом роботу. Чоловік мене підтримував в усьому. Він дарував мені квіти і різні подарунки. Спочатку ми винаймали квартиру. Володимир мав хорошу роботу, я працювала продавцем у магазині. Гроші у нас були спільні. Чоловік намагався заробити багато, щоб ми могли купити власну квартиру. Одного разу мені стало дуже зле. Я догадувалась про причину. Тест показав, що я вагітна.

Для нас, як молодої сім’ї, ця новина була прекрасною. Володимир дуже хотів дитини. Тепер він дуже турботливо ставився до мене. Через 9 місяців у нас з’явився Антон. Ритм життя дуже змінився. Я перестала переживати через дрібниці, забула про роботу. Весь мій світ крутився навколо сина. Для мене було важливо, щоб він мав гарний чистий одяг, харчувався якісною їжею, мав іграшки.

Чоловік почав працювати на двох роботах. Він розумів, що тепер потреб було більше, а отже і коштів теж. Мені було шкода коханого. Через деякий час у нас закінчилася суміш для малюка. Я попросила чоловіка, щоб придбав, але Володимир був дуже розлючений. Він почав казати, що я лише вимагаю від нього.

– Я все розумію, але мені зараз дуже важко. Знаєш, скільки я працюю для вас?

– Ну я не винна, що у декреті. Мені також доводиться виховувати дитину і це теж не легко.

– Ще зовсім трохи і від мене нічого не залишиться.

Я і не встигла помітити, як пройшли два роки. Вони були справжнім випробуванням для нас. За цей час Володимир декілька разів зривався, але потім ми міцно засинали від втоми. Так і проходили дні за днями, а малюк підростав.

Ми вирішили, що віддамо Антона до приватного дитячого садочка. Це допоможе нам заробляти більше і відновити сімейний бюджет. Володимир продовжував працювати, його підвищили. Тепер чоловік приходив дуже пізно. Я вже після обіду була вдома.

Здавалося, що життя відновилося. Але радіти мені було за швидко. Дуже часто мені згадувалися його докори. Одного разу я побачила його в компанії з якоюсь дамою. Виявилося, що це його коханка. Вона міцно обійняла Володимира і вони зайшли до ресторану.

Це все пояснювало. Ось чому він змінився. В голові в мене  крутилася думка, що і його можна зрозуміти. Напевно, ця ситуація вдома підштовхнула до таких дій. Я намагалася виправдати чоловіка .

В мені боролися дві думки. Я розуміла, що наша сім’я зруйнується, всі спільні зусилля просто зникнуть . А з іншого, чи було вже за що боротися?

Я втратила десь той момент, коли ми перестали бути одним цілим.

Наступного дня чоловік сам повідомив, що хоче розлучитися зі мною. Через деякий час ми вже жили окремо. Володимир залишив квартиру нам, яку нещодавно придбали. Я вчилась жити без нього. І цей урок я здала на відмінно. Зараз у мене все налагодилося. Кожен з нас залишився зі своїм щастям.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

four × one =

Коли у нас з чоловіком з’явився син, наше життя дуже змінилося. Якщо колись ми багато працювали, ділилися секретами, думками, спільно ішли до мети, то зараз чоловік зі мною майже не розмовляв. Пізніше мені стало відомо, що в нього була коханка.