Коли в мене був ювілей, дружина зробила мені дивний подарунок – ваги. Вона хотіла, щоб я позбувся зайвих кілограмів. Про це Ольга завжди мені нагадувала. Вона сказала, що соромиться мене. Через ці слова я вирішив змінитися.

Моя дружина дуже любить відвідувати різні заходи. Ольга обожнює місця, де є багато людей. Вона дуже комунікативна. Останнім часом я помітив, що вона не дуже хоче, щоб я йшов з нею. Каже, що я не в формі.

В шлюбі ми вже 12 років. Я працюю юристом. Разом з дружиною ми виховуємо доньку Віру. Коли ми одружувалися, то були зовсім іншими. Я любив займатися спортом, грав у футбол, робив різні вправи. Але з часом я набрав вагу. Дружина почала підкреслювати це і мені стало ніяково. Виходить, що вона мене соромилася.

Коли в мене був ювілей, я запросив своїх батьків. Ми разом сиділи і веселилися. Раптом дружина принесла мені подарунок. Я дуже був здивований. Це були ваги.

– Тепер, ти зможеш контролювати себе. Думаю скоро ти покажеш хороший результат.

– Дякую, кохана, неочікувано.

– Я хочу, щоб в мене чоловік виглядав, як справжній актор.

– Це треба постаратись мені.

Після святкової вечері я весь час роздумував про те, наскільки дружині важливо не відставати від моди. Мені було дуже не приємно перед батьками. На цю ситуацію і поведінку Ольги вони ніяк не відреагували. Але я ж знаю, що їм було не зручно.

Наступного дня, коли я прийшов з роботи, то думав про майбутні дії. Можливо, дружина каже правду і мені треба змінюватися. Я не хотів, щоб вона соромилась мене. А якщо Ольга мене розлюбить?

Такими думками я жив вже тиждень. Про свою вагу згадував щодня. Навіть питав у колег, чи не потрібно мені худнути. Цього я сам від себе не очікував.

Зателефонувавши до свого колишнього тренера, я отримав повну консультацію. Він порадив дієту та фізичні навантаження.

Для дружини це була хороша новина. Вона вже не могла дочекатися результату. Але я ображався на неї. Мені було не зовсім зручно чути від неї те, що вона не хоче нікуди йти зі мною. Тепер мені треба постійно тримати себе у формі, але вона забуває, що я ще мушу працювати і забезпечувати сім’ю. Гроші потрібні завжди. Ольга не працює. Вона домогосподарка. Дружина має багато часу. Вона може дозволити собі і піти у спортзал, і підібрати правильне харчування.

Але я дуже боявся втратити дружину. Мені зовсім не хотілося, щоб через цю причину ми розлучилися. Бо це безглуздо – сваритися через зайву вагу.

Пройшов вже місяць. Я зайнявся серйозно тренуваннями. Тепер я схуд. Довелося трохи пожертвувати своїм часом, але дружина задоволена. За тиждень ми йдемо на ювілей мого свекра. Тепер мені не треба боятись, що дружина піде сама. Я вдячний їй дуже, бо крім того, що я схуд, покращилося моє самопочуття. А ще я розумію, що любов потребує жертв.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − thirteen =

Коли в мене був ювілей, дружина зробила мені дивний подарунок – ваги. Вона хотіла, щоб я позбувся зайвих кілограмів. Про це Ольга завжди мені нагадувала. Вона сказала, що соромиться мене. Через ці слова я вирішив змінитися.