Коли я була дитиною, не розуміла, чому ми перестали спілкуватись з маминими родичами. Але, подорослішавши, я побачила їхнє ставлення до нашої сім’ї.

Мама вийшла заміж за батька, коли їй було вісімнадцять. Для бідної дівчини з багатодітної сільської родини стати дружиною сина міського голови було, як то кажуть, дуже вигідно. Але мама тата щиро кохала і ніколи не зловживала статками його сім’ї. Але от мамині батьки та брати з сестрами дуже зраділи породичатися з із заможними та впливовими людьми.

Видавши доньку заміж, мамині батьки одразу почали користуватися високим становищем своїх сватів та зятя. Дідусь по маминій лінії позичив у татового батька чималу суму грошей, аби вкласти у власну справу. Щоправда, через нестачу досвіду й надмірну самовпевненість бізнес прогорів, але дідусь Іван, татів батько, у свата не став вимагати гроші назад, мовляв, в того багатодітна родина.

Мамин молодший брат, Богдан, вмовив мого тата взяти його до себе на фірму працювати. Але дядько виявися дуже лежачим і думав, що чоловік сестри платитиме йому гроші за так. Коли тато спробував з ним поговорити й пригрозив звільненням, Богдан його брудно вилаяв і сам пішов із фірми, прихвативши з собою чималу суму грошей.

Сестра мами Інна, чомусь вирішила, що якщо у моєї мами є гроші, то вона повинна ними ділитись. Коли мама сказала Інні, що не збирається оплачувати її весілля, та надзвичайно образилась.

Коли я була дитиною, не розуміла, чому ми перестали спілкуватись з маминими родичами. Але, подорослішавши, я побачила їхнє ставлення до нашої сім’ї. Рідкі телефонні розмови з батьками матері були присвячені темі грошей. Вони ніколи не приїжджали просто так – побачити онучку.

Коли я стала дорослою – теж припинила спілкування з родичами по маминій лінії. Звичайно, вони почали звинувачувати мене в тому, що я занадто зазналася, мовляв, гроші мене зіпсували. Я у відповідь нічого не говорю, адже вважаю, що наші гроші швидше зіпсували їх, адже стали причиною розбрату між нами. З якогось дива, мамині брати та сестри вирішили, що зможуть влаштувати своє життя коштом нашої родини?!

Останньою краплею стало те, що, коли я вчергове відмовилась давати гроші дядькові Богдану на навчання його дочки, моєї двоюрідної сестри Аліни, він вилаяв мене брудними словами й сказав, що віднині не бажає бути нашим родичем.

Бабуся з дідусем з того часу відмовились зі мною спілкуватись, адже я відмовилась допомогти сестрі.

Я тільки знизала плечима – ну і нехай! Це їхній вибір!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 17 =

Коли я була дитиною, не розуміла, чому ми перестали спілкуватись з маминими родичами. Але, подорослішавши, я побачила їхнє ставлення до нашої сім’ї.