Коли я запитував, чи не залишилось в мене чистої білизни, дружина невдоволеним голосом відповідала, що вона мені не служниця, щоб прати мої шкарпетки

З Оленою ми познайомились на роботі. Працювали разом, тому стосунки зав’язалися одразу. Вона мені сподобалась, не злякало навіть те, що це не перший її шлюб. Річ у тому, що Олена була розлучена, мала доньку від першого шлюбу. Як вона розповідала, чоловік пішов до іншої. Я не вдавався в з’ясування стосунків, але про себе думав: «Як можна залишити такого янгола?»

Словом, ми одружились й перших кілька місяців сімейного життя здались мені раєм. Ми весь час гуляли, тримаючись за руки, ввечері дружина чекала мене з роботи зі смачною вечерею. Її донька мене одразу полюбила й почала називати татом. Я думав, що все буде чудово, але за кілька місяців сімейний рай перетворився на пекло.

Я помітив, що моє повернення з роботи виводить дружину з рівноваги. Вона перестала зустрічати мене з вечерею.

«Сам собі щось приготуй!» – Кричала мені Олена з вітальні, де дивилась серіал, лежачи на дивані.

Коли я запитував, чи не залишилось в мене чистої білизни, дружина невдоволеним голосом відповідала, що вона мені не служниця, щоб прати мої шкарпетки.

Ні, звичайно, я не безрукий, можу зробити все сам. Але дружина після весілля звільнилась з роботи. Я сподівався, що вона займеться домашнім господарством, але, вочевидь, це не входило в плани Олени.

Мені не сподобався ще один момент. Вже в перший місяць спільного життя, Олена почала вимагати в мене, щоб я віддав їй свою зарплату. В сім’ї моїх батьків не було такого звичаю, щоб дружина зазирала в кишеню чоловіка. Мені це здалось дуже незрозумілим. Чому вона так чинить?

Тоді я зрозумів, чому перший шлюб Олени зруйнувався. Вона виявилась далеко не жінкою мрії. Те, що так мені сподобалось з самого початку було просто хорошою виставою.

Коли я вирішив поговорити з дружиною про те, що мене бентежить, вона наробила крику й сказала, що їде до мами. Я не став їй перешкоджати збирати речі.

– Я не повернусь, поки ти не визнаєш, що був неправий! – Сказала мені Олена на порозі.

– Подумаю над цим. – Відповів я, наперед знаючи, що нічого подібного робити не буду.

Мені шкода тільки дівчинку, адже з такою матір’ю вона не матиме хорошого прикладу для наслідування.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × 4 =

Коли я запитував, чи не залишилось в мене чистої білизни, дружина невдоволеним голосом відповідала, що вона мені не служниця, щоб прати мої шкарпетки