Коли зятя немає вдома, донька онукам нічого не готує. Вона з дітьми їсть бутерброди та вермішель швидкого приготування

Лариса – моя єдина донька, тому я завжди за неї хвилююсь. Змалку я зробила велику помилку, що не привчила доньку до хатньої роботи. Зараз Лариса – доросла жінка, яка має чоловіка та двох синів. Звичайно, в таких життєвих обставинах їй довелось навчитись і готувати, і прибирати, і прати. Не раз прибігала до мене донечка, питаючи, як правильно борщ варити або мити вікна. Але намагалась щось робити по господарству тільки тоді, коли чоловік був вдома, а він частенько пропадав у відрядженнях – робота в нього така.

Так от, коли зятя немає вдома, Лариса з дітьми їсть бутерброди та вермішель швидкого приготування. Вона абсолютно нічого не готує. Діти можуть тижнями не їсти супу, тільки тому, що тата немає. А от коли зять приїздить, то на нього, а особливо на дітей чекає справжнє свято – донька смажить котлети, ліпить вареники та пече торт. Звичайно, їжу з’їсти не встигають і її доводиться викидати. А потім, коли чоловік Лариси їде, діти знову сидять на напівфабрикатах.

Я намагалась поговорити з донькою про такий стан речей, але вона тільки ображається, мовляв, сама доросла, навчати її не треба. Та я б і не бралась, якби не діти. Мені ж їх шкода.

Вчора, наприклад, зайшла до них принести свіжих пиріжків. Діти на них накинулись, щойно я їх дістала.

– Ви, – кажу, сьогодні взагалі щось їли?

– Тільки сухарики, – каже онучка, – мама сказала, що насмажить нам млинців, коли тато приїде.

Я до доньки, а вона й чути нічого не хоче. Каже: «Мої діти, я сама знаю, як їх виховувати.» Я ж не проти, але чому вони мають голодними ходити через те, що тата нема вдома.

Через це ми й посварились, донька відмовилась пускати мене додому, якщо я даватиму їй поради, як виховувати дітей.

Тоді я вирішила діяти через зятя. Може, хоч він зможе свою жінку на місце поставити, якщо в матері не виходить. Зять сказав, що поговорить з Ларисою й намагатиметься не так часто їздити у відрядження, якщо в його відсутність діти сидять голодні.

Сьогодні донька привезла дітей до мене. Сказала, що раз так, то вони будуть в мене, поки її чоловіка немає вдома, раз я так сильно хвилююсь за те, що вони їдять. Я й рада! Нехай вже краще будуть в мене, якщо у доньки не мала особливого бажання за ними доглядати.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 − 10 =

Коли зятя немає вдома, донька онукам нічого не готує. Вона з дітьми їсть бутерброди та вермішель швидкого приготування