Колись, ще коли була жива мама, тато переписав хату на молодшу доньку, тобто мою сестру

Мій тато, після того, як не стало мами, живе сам в старій хатині в селі, яке знаходиться за двісті кілометрів від міста, де живу я. Після розлучення сама намагаюсь поставити двох дітей на ноги, тому працюю на кількох роботах. Моя сестра живе в сусідньому від батька селі разом з чоловіком. Дітей вони не мають. Колись, ще коли була жива мама, тато переписав хату на молодшу доньку, тобто мою сестру. Сподівався, що вона його на старості догляне. Але сестра минулого року чкурнула за кордон на заробітки, відповідно за татом нема кому дивитись. Чоловік сестри весь час на роботі.

Нещодавно телефонує мені тато й просить, щоб я приїхала до нього на кілька тижнів, в хаті прибрала, консервацію на зиму зробила. Але я відмовилась. Ні, не тому, що не люблю тата, просто фізично не маю можливості. Але він цього не зрозумів й образився, що дочка в нього така безсердечна.

Ще й сестра ображається, що я за батьком дивитись не хочу. «То нехай хата буде мені, тоді й дивитимусь за татом», – кажу, але сестра не хоче. Ну не хоче, то й нехай сама думає, як доглянути батька.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

twenty − thirteen =

Колись, ще коли була жива мама, тато переписав хату на молодшу доньку, тобто мою сестру