Квартира моя і я вирішуватиму, хто тут буде жити!

Вийти заміж і жити все життя разом в любові й злагоді хотів би певно кожний, але в реальності все не завжди так. Хтось довго шукає і не може знайти свою людину, а хтось оформлює п’яте розлучення.

Роману було 30 років, коли він зустрів свою майбутню дружину Юлю. Юля теж не була вже юною, двадцять дев’ять років як-не-як. Обоє дорослі й обоє вже давно були готові до створення сім’ї, тому через декілька місяців Юля переїхала жити до Романа, а ще через два місяці вони офіційно оформили свій шлюб, Юля якраз дізналася, що вагітна. Все було правильно, як у людей, дім, сім’я, робота. Незабаром їхня новостворена сім’я поповнилася синочком. Чоловік на роботі, дружина в декреті. Коли маленькому Олексійчуку було два рочки Юля дізналася, що знову вагітна і з першого декрету плавно перейшла в другий.

Життя складалося непогано, чоловік добре заробляв, пішов на підвищення по роботі, став керівником відділу. Діти виросли, Олексію було двадцять два роки, нещодавно одружився, в якості весільного подарунка отримав стару квартиру чоловіка. Дочці було 20 років, вона навчалася за кордоном і додому майже не приїжджала.

Лишилися Юлія з чоловіком самі жити у квартирі, все ніби непогано, але якась незрозуміла тривога поселилася в її думках, чоловік дуже змінився і вона не розуміла в чому справа, допоки одного вечора чоловік з важким подихом не сказав:
– Я хочу розлучитися, я знайшов іншу і в нас буде дитина, тому тобі потрібно буде виїхати з квартири й чим швидше, тим краще.
Як грім серед ясного неба, тепер все стало на свої місця, ось чому чоловік так дивно себе поводив.
-Але ж куди я піду, я прожила тут з тобою майже 24 роки? – спантеличено запитала Юля. В цій всій ситуації її обурило не стільки зрада з іншою жінкою, а зрада безпосередньо її почуттів, стільки років, двоє дітей і просто так вказати на двері.
-Квартира моя і я буду вирішувати хто тут житиме. Вибач.

І що робити в такій ситуації, хто правий? Чоловік, який має право розпоряджатися свої майном чи дружина, яка вклала всю себе в сім’ю, а тепер стала нікому не потрібна? Питання лишається відкритим.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × four =

Квартира моя і я вирішуватиму, хто тут буде жити!