Лише через три роки Ніна вмовила Богдана відвідати батьків. Хлопець не очікував, що йому та дружині так зрадіють. Виявилося, мама з татом  також жалкували, що образили свого єдиного сина.

Петро та Марина виховували одного сина і вважали, що мають віддавати усе аби лиш він був щасливим. Хлопець зростав розумним та вродливим, тож з юності користувався популярністю серед дівчат. Рідні пророчили Богдану гарну жінку з забезпеченої родини, вважали, що хлопець на іншу й не гляне.

Та доля розпорядилася інакше. У 23 роки Богдан зустрів Ніну – дівчину з простої сім’ї, яка мала нелегке життя. Ніна була старшою від Богдана на 4 роки, сама ростила сина. Так склалося, що у 25 років дівчина стала вдовою, її чоловік потрапив в смертельну ДТП, Ніна залишилася з 2-річним сином на руках.

З Богданом молода матуся познайомилася випадково: Ніна влаштувалася працювати до магазину поруч з університетом, де навчався хлопець.

Богдан одразу помітив нову продавчиню, почав частіше заходити до магазину. Якось він розговорився з Ніною та запропонував їй випити каву. Дівчина погодилася, але при першій же можливості розповіла хлопцю про те, що має сина.

Богдан був вражений нелегкою долею Ніни. І хоча та очікувала, що її материнство злякає молодого хлопця, це навпаки послугувало приводом ще більшого захоплення. Дівчина вражала своїм сильним характером, адже не мала заможних батьків, власними силами забезпечувала себе та сина і встигала радіти життю.

Богдану було дуже цікаво проводити час з Ніною, адже вона була досить мудрою та серйозною й  надихала хлопця на сміливі кроки. Так, Ніна й сама не здогадувалася, що саме завдяки їй Богдан зміг повірити у свої сили та відкрити власну фірму. Закінчував хлопець університет вже бувши успішним власником маленького бізнесу.

Батьки Богдана ніколи не сумнівалися в амбітних перспективах їхнього сина, але сам хлопець розповів, хто його надихає йти вперед.

«Я збираюся зробити пропозицію Ніні», – розпочав розмову Богдан. Хлопець познайомив маму й тата з Ніною та її маленьким сином. Батьки були здивовані вибором сина. Після завершення вечора, вони одразу висловили Богдану свою думку щодо його рішення.

«Як хочеш, але ми не підтримуємо. Навіщо тобі вона? Стара для тебе, ще й з дитиною!», – говорила мати хлопця.

Богдан обурився й настоював на тому, що Ніна та її син для нього – рідні люди. Тоді батько хлопця сказав, що не благословляє такий шлюб і вважає його взагалі нерівним.

Після цих слів Богдан покинув батьківську домівку. Він одружився з Ніною, не зважаючи на думку своїх рідних. За три року щасливого шлюбу у молодого подружжя народилася донечка. Коли маленькій виповнився рік, Ніна запропонувала все ж таки навідатися до батьків чоловіка.

Після довгих вмовлянь дружини, Богдан все ж наважився поїхати до батьків в гості разом зі своєю сім’єю. Хлопець не очікував, що йому та дружині так зрадіють. Виявилося, мама з татом  також жалкували, що образили свого єдиного сина. Побачивши маленьку онуку, їх серця зовсім розчулилися. Відтепер Богдан разом з дітьми та Ніною часто навідується до батьківської хати.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 + twenty =

Лише через три роки Ніна вмовила Богдана відвідати батьків. Хлопець не очікував, що йому та дружині так зрадіють. Виявилося, мама з татом  також жалкували, що образили свого єдиного сина.