«Люди міняються», – сказала Марійка й весело побігла на побачення». Але, сталось так, як я і передбачила.

Моїй сестрі Марійці цьогоріч буде тридцять сім. Вона щаслива й успішна жінка, кохана дружина й любляча мати. Нещодавно із чоловіком вони відкрили свою кав’ярню, яка окрім того, що приносить дохід, є їхнім спільним «дитям», яке вони так люблять.

Дивлячись на сестру, я інколи по-доброму заздрю, адже вона з тих жінок, про яких говорять, що вони виграли це життя. Але так було не завжди…

Я пам’ятаю Марійку, коли вона була затюканою школяркою, вся у прищах та із зайвою вагою. З нею ніхто, окрім скромного Максима, не хотів сидіти разом, не кажучи вже про те, щоб спілкуватись.  Я навчалась на клас старше й змушена була приходити на перерві до сестри, аби дивитись, чи, бува, її вчергове ніхто не образив.

Був у Марійки в класі один хлопець – Денис – із тих, про кого кажуть, що за ним «бігала вся школа». Денис був красунчиком, але всю його привабливість нівелювала зверхність та жорстокість. Він часто ображав сестру, придумуючи їй різні прізвиська. Хлопець свідомо налаштовував проти сестри інших однокласників. Це приносило Марійці невимовні страждання. Часом, дивлячись, як вона побивається я розуміла – Денис їй небайдужий.

Та пройшли роки. Сестра закінчила школу й разом з тим перегорнула сторінку свого життя під назвою «Гидке каченя». Підліткові прищі зійшли, гормони нормалізувались, Марійка перестала заїдати стрес та пішла в спортзал. Сестра навчилась правильно підбирати одяг та фарбуватись і перетворилась на справжню красуню.

Звичайно, окрім зовнішніх метаморфоз відбулась ще одна – на Марійку почали заглядатись хлопці. І першим у черзі за увагою моєї сестри був…Денис!

Марійка була на сьомому небі від щастя, коли хлопець запропонував їй зустрічатись. Але я нагадала про те, як він ставився до неї в школі.

«Люди міняються», – сказала Марійка й весело побігла на побачення». Але, сталось так, як я і передбачила.

Через кілька місяців «великого» кохання Денис їй зрадив. Марійка прибігла до мене вся у сльозах, як колись у школі, і я знову змушена була її втішати.

Вона довго переживала цей біль, поки не звернула увагу на Максима, скромного однокласника, який завжди захищав дівчину від образ Дениса.

Як ви вже змогли догадатись, саме Максим і став тим чоловіком, який зміг зробити мою сестру щасливою. Звичайно, кохання прийшло не з першого погляду, зате – назавжди!

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

nineteen − 12 =

«Люди міняються», – сказала Марійка й весело побігла на побачення». Але, сталось так, як я і передбачила.