Майбутня невістка залишилася у нас ночувати. Вранці нагодилася моя племінниця й виявилося, що вони з нареченою знайомі. А наступного дня сваха разом з донькою приїхали та вчинили страшенний скандал. Племінниця навіщось сказала невістці, що ми з чоловіком не збираємося їм після весілля допомагати та ще й машину синову хочемо продати. Весілля в результаті не відбулося

У нашої родини великий сімейний бізнес. Уже давно нам допомагає донька із зятем, а нещодавно до спільної справи долучився і син.

Дехто думає, що нам усе з неба впало, але все зовсім не так.

П’ять років були з чоловіком на заробітках, продали квартиру, щоб розпочати власну справу. Лише коли більш-менш стали на ноги, зважилися на першу дитину, а потім і другу. Спочатку народилася донечка. Через сім років у нас з’явився син.

Ми були вже немолоді. Дехто зі знайомих у такому віці вже онуків мав. Сина дуже балували, ні в чому йому не відмовляли.

Загалом у нас міцна, дружня родина. Доньці дуже пощастило із чоловіком, а нам із зятем.

Швидко став дорослим і син. Дуже хотіли, щоб також знайшов свою половинку й був щасливий. І от нещодавно він вперше привів до нашого дому свою нову дівчину й заявив, що вони хочуть невдовзі одружитися.

Ми з чоловіком дещо здивувалися. До чого так поспішати, адже знайомі вони були лише пів року? Але на такому швидкому весіллі наполягала дівчина та її мати.

Заперечувати ми не стали, та куди правду діти, наречена нам не дуже сподобалася. Красива, але якась нещира, ніби роль грає. Дуже я сумнівалася, що вона справді нашого сина кохає. А от він її дійсно любив. Зовсім хлопцю голову заморочила.

Почали готуватися до весілля. Майбутня невістка час від часу залишалася у нас ночувати. Поводила себе як принцеса, спала до обіду, а потім чекала доки я їй пригою каву та сніданок. Почувала я себе у ці дні дуже некомфортно. Але заради сина поки що терпіла.

Якось в один із таких днів до нас нагодилася моя племінниця. Виявилося, що вони з майбутньою невісткою навчаються на одному факультеті в університеті. Наречена, коли племінницю побачила, відразу скривилася, а потім видавила із себе нещиру посмішку.

Наступного дня сталося щось неймовірне. До нас з ранку завітала майбутня сваха із донькою і вчинили страшенний скандал. Кричали, щоб ми «подавилися й бізнесом своїм, і машиною, і сина свого собі забирали». Свідками цієї сцени були усі, у тому числі й син, який від усього побаченого та почутого ніби прозрів й женитися відразу передумав.

Усе роз’яснила ввечері племінниця. Наша наречена уже декілька місяців усім в університеті вихвалялася, що обкрутила багатого жениха. Весілля уже зовсім скоро, щоб здобич, часом, із гачка не зірвалася. З племінницею вони погано ладнали й та, коли дізналася, за кого вона зібралася заміж, ймовірній родичці зовсім не зраділа.

Племінниця вирішила знайому трішки подратувати й сказала їй, як чула від батьків, що справи у нашому сімейному бізнесі в останній час зовсім кепські. Навіть машину синову хочемо продати й власний будинок. Так що молодим після весілля допомагати ми не будемо. Хай самі якось своє життя влаштовують.

Дівчина та її мати розраховували на шикарне життя, а тут ситуація зненацька змінилася. Наречений-бідняк їм був непотрібен. Весілля так і не відбулося.

Досі дякую племінниці за її злий жарт, що врятував нашого сина від нещасливої долі.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × 1 =

Майбутня невістка залишилася у нас ночувати. Вранці нагодилася моя племінниця й виявилося, що вони з нареченою знайомі. А наступного дня сваха разом з донькою приїхали та вчинили страшенний скандал. Племінниця навіщось сказала невістці, що ми з чоловіком не збираємося їм після весілля допомагати та ще й машину синову хочемо продати. Весілля в результаті не відбулося