Максим тоді стояв наче вкопаний. Він ніяк не очікував побачити Віку з його кращим другом. Адже дівчина пішла додому після їх зустрічі. Вони мило про щось розмовляли, не звертаючи жодної уваги на Макса. Раптом Антон поцілував Віку. Макс не міг повірити у побачене: невже його дівчина зраджує йому та ще й з кращим другом?

У Віку Максим закохався ще у першому класі, вони були наче не розлий вода. Батьки дітей тоді жартували, називали одне одного сватами. Шкільна дружба дійсно переросла у серйозні стосунки, після останнього дзвоника пара зустрічалася понад рік. Максим, як і бувши хлопчиком, все так світло кохав свою Віку, а дівчина була дуже прив’язана до свого коханого.

Якось Макс познайомив Віку з Антоном, кращим другом. Хоча дружили вони відносно недовго, та все ж Максим дуже довіряв хлопцю, окрім цього друзі мали багато спільних інтересів. Віці Антон дуже сподобався, новий знайомий професійно займався плаванням, дівчина ж обожнювала цей вид спорту, тож у них виявилося багато спільних тем для розмови. Якось Антон запропонував дівчині потренувати одну з технік, яку Віка ніяк не могла засвоїти. Максимові не надто сподобалася ця ідея, оскільки Антон любив увагу дівчат і з легкістю її завойовував. Та все ж Макс довіряв своїй коханій, вони ж стільки років вже разом.

Віка частіше почала ходити на тренування з Антоном. Після басейну дівчина приходила в піднесеному настрої. Максим помітив, що кохана якось змінилася, вона частіше почала сваритися без приводу.

Одного разу Макс зустрів давню однокласницю посеред вулиці, вони довго розмовляли й та спитала:

-А ви з Вікою вже не разом? Так шкода, я думала, одружитеся і про історію вашого кохання буду онукам розповідати.

-Та разом, чому ти вирішила, що ми розійшлися?

– А я бачила її нещодавно в спорткомплексі з якимось хлопцем і мені здалося, що між ними щось є.

Після цієї розмови Макс був сам не свій. Ввечері хлопець почав розпитувати Віку про її тренування, чи подобається їй з Антоном займатися. Тоді дівчина якось збентежилася і почала дивно себе поводити: «Ти що, ревнуєш до Антона? О, Господи, Макс! Як мені вже це набридло!». Віка образилися і вирішила піти додому, звинувативши Макса у зіпсованому вечорі.

Хлопець довго не міг зрозуміти, що саме Віці набридло, адже це була перша розмова про Антона і його тренування за увесь час. Макс вирішив поговорити з Антоном, запропонував зустрітись, та той відмовив йому, мовляв, має багато справ, тренування у нього до самого пізнього вечора.

Максим не знав, що йому робити та як вчинити у цій дивній ситуації. Адже він й сам якось почав відчувати щось неладне, а тут ще й стара знайома його своїми роздумами схвилювала. Хлопець вирішив пройтися містом, згадати шкільні роки та довгі відносини з Вікою. Він дивувався, як за стільки років його почуття залишилися такими ж щирими та теплими. Й сам того не помітивши, Максим дійшов до спорткомплексу, в якому працював Антон. Будівля знаходилася поблизу його колишньої школи.

Макс побачив знайомі силуети поблизу входу до спорткомплексу та й придивившись упізнав у них Віку та Антона. Максим тоді стояв наче вкопаний. Він ніяк не очікував побачити Віку з його кращим другом. Адже дівчина пішла додому після їх зустрічі. Вони мило про щось розмовляли, не звертаючи жодної уваги на Макса. Раптом Антон поцілував Віку. Макс не міг повірити у побачене: невже його дівчина зраджує йому та ще й з кращим другом?

– Віка? Ну тепер все зрозуміло! – вигукнув Максим.

– Ти що, слідкуєш за мною, ти зовсім з глузду з’їхав?, – відмовила Віка.

Антон стояв та лише посміхався. Макс настільки розлютився, що хотів підійти та вдарити свого друга, якого вважав кращим. Та Віка відштовхнула його: «Слухай, я кохаю Антона. А ти.. Я до тебе просто звикла, як і ти. Ми просто звичка одне для одного», – намагалася заспокоїти Віка своє шкільне кохання.

Почувши це, Макс відійшов від вже колишніх дівчини та друга. Він ще довго згадував слова Віки, хлопець ніколи не вважав її просто звичкою. Думка про те, що його кохана просто була з ним через те, що звикла – його щоразу ледь не вбивала.

Через пів року Максим зустрів Марину, вона була трохи схожа на його перше кохання, пара почала зустрічатися та невдовзі одружилася. Антон же покинув Віку через місяць зустрічань, адже познайомився новою дівчиною на тренуванні.

Якось Максим отримав запрошення на зустріч випускників. З моменту того трагічно розставання з Вікою минуло вже три роки. Хлопець мав сина та кохану дружину. Він був певен у своїх почуттях, але на зустріч піти відмовився.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

two × five =

Максим тоді стояв наче вкопаний. Він ніяк не очікував побачити Віку з його кращим другом. Адже дівчина пішла додому після їх зустрічі. Вони мило про щось розмовляли, не звертаючи жодної уваги на Макса. Раптом Антон поцілував Віку. Макс не міг повірити у побачене: невже його дівчина зраджує йому та ще й з кращим другом?