Мама чоловіка хоче відмовитись від онучки

Ми тільки приїхали з пологового будинку. Всі щасливі, з квітами й повітряними кульками. Чоловік носить новонароджену донечку на руках, ми з мамою накриваємо на стіл. Батько розставляє стільці. Справжнє свято!

Дзвінок у двері. Прийшли батьки чоловіка. Після довгих обіймів-поцілунків-привітань свекруха просить потримати онучку на руках.

– Йой, яка гарна, тьфу-тьфу-тьфу, аби не наврочити, – свекруха все нахвалює дитину й не може намилуватись.

Мене батьки чоловіка спочатку незлюбили. Вони хотіли для сина іншої нареченої, але сталось не так. Ми розписались проти їх волі, тому перші місяці після весілля вони до нас принципово не приходили. Й до себе не кликали.

Та коли я завагітніла, ставлення до мене почало змінюватись. Свекруха почала мені дзвонити, запитувати про здоров’я, передавати фрукти, вони навіть запросили мене разом з чоловіком на ювілей свекра. Щоправда, туди я попасти не змогла з причини токсикозу.

А сьогодні вони прийшли до нас вперше за весь час нашого подружнього життя.

Свято вдалось на славу. Сверуха весь час говорила, як онучка схожа на її сина в дитинстві.

Пройшло два місяці. Донечка почала рости й змінюватись. Якось мені подзвонила мама чоловіка і з ходу почала наїзди:

– Я от вчора дивилась на Соломійку (так звати мою дочку). Вона геть на Михайлика не схожа! Як на мене, то вона більше схожа на Василя, Михайлового друга, з яким ти перед моїм сином зустрічалась!

Я була шокована. Такого повороту подій я не очікувала.

– Мамо! – кажу – Соломійка народилась у нас в шлюбі. Це дочка вашого сина. До чого тут Василь?

– Не знаю, не знаю… – каже мені свекруха, – я скажу Михайлику, нехай зробить тест ДНК, бо він у мене не дурень, щоб чужу дитину виховувати! Якщо дитина – не наша, то ти вилетиш звідти одним махом!

Я сиджу і плачу. Мені здавалось, що все почалось налагоджуватись, а тут таке. Сподіваюсь, що у чоловіка вистачить розуму поставити маму на місце. Якщо ні – нехай роблять тест, мені нічого приховувати! Шкода тільки, що мама чоловіка так мене й не полюбила.

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 − two =

Мама чоловіка хоче відмовитись від онучки