Мама відправляла нас на відпочинок, сама ніколи не бачивши моря. Вона купувала нам новий одяг, а свій старенький латала, аби зекономити гроші

Сестра прибігла до мене жалітись на маму. Річ у тому, що Дарина, моя молодша сестра, збирає гроші на власне житло, а мама замість того, аби матеріально допомагати молодій сім’ї купила собі новий недешевий смартфон, зробила пластичну операцію, про яку давно мріяла й полетіла відпочивати на елітний курорт.

«А могла на ці гроші нам допомогти» – говорить сестра.

Я й сама живу з чоловіком та двома дітьми в орендованому житлі. Звичайно, ми складаємо гроші на власну квартиру, але вважаємо, що ніхто нам нічого не винен, особливо батьки. В мене ніколи не виникало навіть думки про те, що мама зобов’язана допомагати мені, заміжній жінці, розв’язувати якісь фінансові проблеми. Навпаки, я вважаю, що дорослі діти повинні допомагати батькам.

Мамі я щиро вдячна за те, що, коли не стало батька, вона працювала на двох роботах, аби забезпечити нас із сестрою всім необхідним. Мама відправляла нас на відпочинок, сама ніколи не бачивши моря. Вона купувала нам новий одяг, а свій старенький латала, аби зекономити гроші. Мама купувала нам фрукти, в той час як сама місяцями не їла ніяких вітамінів. Вона так і не вийшла заміж, адже в турботі про нас не мала часу, щоб заводити якісь знайомства.

А зараз, коли ми виросли й створили власні сім’ї, мама нарешті може пожити для себе і, я вважаю, це правильно. Тому ні я, ні сестра не повинні звинувачувати її у тому, що вона робить щось у власне задоволення, адже мама це заслужила!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three × 1 =

Мама відправляла нас на відпочинок, сама ніколи не бачивши моря. Вона купувала нам новий одяг, а свій старенький латала, аби зекономити гроші