Мама зруйнувала моє особисте життя

Все своє свідоме життя я прожив з мамою. Ну, майже все. Та з недавніх пір вирішив винаймати окрему квартиру. Це, звичайне, ще не власне житло, але уже перший крок до самостійного життя.

Звичайно, міг би жити ще із мамою. Квартира у неї трикімнатна, простора. Так би й зручніше було, ясна річ, адже мама приготує, випере, прибере. Але, справа у тому, що мама, не дивлячись на те, що мені уже двадцять два роки, ставила хрест на всіх моїх спробах владнати особисте життя.

Тільки-но я приводив дівчину, яка сподобалась, на чай або фільм подивитись, мама уже була тут як тут.

То їй, бачте, треба терміново у моїй кімнаті порохи повитирати, то вазони полити, то мою випрану спідню білизну демонстративно в шафу покласти.

Дівчата, на жаль, більше одного разу до мене додому не приходили. Після знайомства з моєю мамою, вони намагались вигадати якусь ймовірну причину, чому ми не пара й не можемо більше зустрічатись, або й, взагалі, просто ігнорували мої дзвінки.

Та одного разу стався випадок, який був уже останньою краплею.

Ніна, мила дівчина, з якою ми познайомились у парку, погодилась зі мною зустрічатись. Перших кілька тижнів ми просто гуляли, ходили в кафе та кінотеатри, але потім похолодало й ми вимушені були зустрічатись в опалюваних приміщеннях, адже у кафе щодня ходити не будеш.

Вдома у Ніни було четверо молодших братів та сестер, які не дозволяли нам усамітнитись, адже те й діло, що кожних кілька хвилин вривались у кімнату, не даючи нам навіть нормально поговорити.

Тоді я вирішив знову випробувати долю й запросити дівчину до себе. Мами в той день не повинно було бути вдома – вона поїхала до бабусі.

Коли ми йшли почалась злива. Змоклі до нитки, ми забігли до мене у квартиру. Аби Ніна не застудилась, я відправив її у гарячий душ, а сам прийнявся готувати дівчині чай. Через те, що одяг Ніни був мокрим, я дав їй мамин халат.

Сидимо ми, значить, у моїй кімнаті, п’ємо чай, як раптом вхідні двері відчиняються і заходить мама. Побачивши біля входу незнайомі їй жіночі чоботи, мама вривається в мою кімнату.

«Ви чим тут займаєтесь?» – Кричить вона з порогу.

Та побачивши Ніну у своєму халаті, мама просто озвіріла й почала обзивати перелякану дівчину останніми словами, навіть не розібравшись у ситуації.

Словом, того вечора, провівши Ніну, яка й досі не могла оговтатись від такої агресії у свій бік, я прийшов додому і почав збирати речі.

Мама, звісно, намагалась мене зупинити, але я уже прийняв рішення. Врешті, я давно дорослий і не дозволю мамі руйнувати своє особисте життя.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 × two =

Мама зруйнувала моє особисте життя