Мамо, ми тебе любимо і хочемо бути з тобою

Коли я познайомилась із Максимом одразу побачила в його очах сум і жаль. Ми сподобались одне одному, тому він вирішив не приховувати найважливішу людину у його житті. Дружина Максима померла під час народження їх спільної довгоочікуваної дитини, зараз він сам виховує двійнят Сашка і Даринку. Проте він довго нас не знайомив, аж поки я сама не проявила ініціативу, адже я відчувала що закохалася по самі вуха.

Діткам що росли без матері було всього по 1 рочку. Вони такі маленькі, щирі, одразу мені дуже сподобались. У мені прокинулись дуже сильні материнські почуття, і я попросила Максима частіше із ними бачитись.

Час ішов. Помалу і я вже переїхала в будинок до коханого чоловіка і почала допомагати виховувати дітей. Через декілька місяців дітки почали називати мене мамою, моїй радості не було меж. Пройшло ще трохи часу Максим зробив мені пропозицію і ми досить швидко одружилися. Дуже хотілось і спільних дітей, але хотілось дати вдосталь любові й турботи цим двом малим янголяткам. Швидко промайнули чотири роки. Наш татко Максим почав приділяти нам все менше уваги. Спочатку я думала запрацювався, адже сім’я у нас досить велика, потрібно якось утримувати.

Проте, якось гуляючи із дітьми парком, я побачила свого коханого Максима з молодою симпатичною дівчиною. Вони йшли вулицею обнімаючись, а у її руках був великий плюшевий ведмедик. Я так люблю такі іграшки. Я їх сфотографувала на телефон, щоб ввечері під час розмови почути чітку відповідь на питання, які мене тривожать мене уже цілий день. Я приготувала вечерю і чекала чоловіка. Під час вечері він поводився як зазвичай, я показала йому фотографію на телефоні.
Максим поперхнувся і закашлявся, але відставив тарілку вбік сказав:
– Ти сидиш тільки з дітьми, мені мало твоєї уваги. Ти не звертаєш уваги на свій зовнішній вигляд, поглянь на себе. Ми досі живемо разом тільки тому, що ти справді добре виховуєш наших дітей.
Мої очі набралися слів, я була здивована такій прямоті. Проте навіть у такому розпачі я все ж думала як бути далі із дітьми.

– Я можу дати тобі розлучення тільки, якщо діти залишаться зі мною.
– Ну як хочеш! Поглянемо кого він сам вибере.
І Максим спокійно продовжив вечеряти.
Наступного ж дня він привів додому цю молодицю. Було помітно, що вона і сама ще дитина, їй точно не до дітей. Максим покликав дітей і сказав:

– Дітки, ми із вашою мамою розлучаємося, тепер вона від нас переїде. Тепер зі мною вас любитиме Олена.
Син злякався і швидко підбіг до мене і міцно-міцно обійняв. Дочка стояла біля Максима і не знала що робити. Діти почали хвилюватись і плакати, я їх заспокоїла, сказала що завжди буду із ними.

Поки діти залишились у кімнаті, ми продовжили розмову. Максим сказав мені те, від чого я була просто неймовірно здивована. Ми залишились лише удвох, Максим:
– Насправді, Сашко і Даринка не мої рідні діти, я не можу мати дітей, тому колись ми з дружиною зробили ЕКО з використанням донорського матеріалу, і два ембріони прижились. Роди були важкими, і коли виникла загроза життю матері або дитини, вона вибрала життя дітей, з обіцянкою що я знайду для них хорошу маму. І я це бажання виконав.

Але все ж Максим вирішив піти. Забирай дітей, якщо хочеш, з тобою їм буде краще, я готовий переоформити документи та допомагати грошима.
Я звичайно погодилась, і ніскільки про це не жалкую. Діти у мене ростуть дуже чемними та розумними, вихованими та з повагою одне до одного.

Що мені дало сили того вечора?
До мене підійшли діти, і сказали:
Мамо, ми тебе любимо і хочемо бути з тобою.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − 10 =

Мамо, ми тебе любимо і хочемо бути з тобою