Мамо, я переїжджаю до Андрія

– Мамо, я переїжджаю до Андрія. Я погоджуюсь із ним так буде навіть легше. Я як майбутня його дружина, хочу турбуватися про нього. З цією своєю роботою ми бачимось все рідше, а так щовечора я чекатиму його вдома зі смачною вечерею. Я планую обов‘язково ще працювати, але в Андрія заробітна плата хороша, думаю усе у нас буде добре.

Моїй дочці 27 років. Вона працює менеджером у приватній фірмі, її очікує підвищення на роботі. Але мій майбутній зять вважає що їй не потрібно працювати, адже він цілком може утримувати їх обох. Хоче щоб його дружина сиділа вдома і лише виварювала йому борщі.
Але я була не проти, для сучасної молоді це вже не дивно, тим більше я хочу щоб моя донька була щасливою.

Усе у дітей наче було добре. Обоє працювали та жили щасливо. Помітно, що Оленка дуже кохає Андрія, яка б втомлена не приходила з роботи, тепла завжди чекала чоловіка на столі. Проте прийшло довгоочікуване підвищення, роботи стало значно більше і значно менше часу на домашні справи. Спочатку це нікого не турбувало.

Пройшло 2 роки. Вже мені цікаво коли вони одружаться. Роки ідуть, а я вже із внуками хочу няньчитись. Коли питаю про діток, дочка просто каже, що Андрій поки що не хоче.

Андрій запропонував знову залишити роботу Олені. Можливо тепер у них з’явиться час на створення повноцінної сім’ї. Олена залишила роботу, все заради коханого чоловіка. Хоч і зі збільшенням обов’язків збільшилась і заробітна плата. Але вона все ж звільнилася – майже на пікові своєї кар’єри, сидить вдома займається хатніми справами та турбується про свого «вічно» нареченого.

Пройшло ще 4 роки. Донька довго приховувала це від мене, вона застала Андрія з коханкою. І коли про це дізналися всі родичі, почались сварки. А закінчилося усе тим, що Андрій сказав Олені вимітатися із його дому, вона тут ніхто, не дружина, щоб йому вказувати що робити. І все що було нажите у домі тепер не її.
Я хотіла забрати її ту ж хвилину як тільки дізналася про це. Тому допомогла зібрати дочці речі та забрала її назад додому. Скільки пролито сліз. Тепер її життя наче починається знову. Їй 33 роки, вона не має чоловіка, немає дітей, немає роботи, немає житла.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

fourteen + one =

Мамо, я переїжджаю до Андрія