Марія залишила чоловіка. Цей крок вона зробила, бо зустріла мене. Ми таємно зустрічалися, але потім вирішили бути разом. Я дуже радів і мій стиль життя кардинально змінився. Але так тривало не довго. Марія до кінця не могла зрозуміти, чи правильно вона вчинила.

Я знаю, що для чоловіка головне матеріальне забезпечення і реалізація себе. На своєму життєвому шляху я вже багато досягнув. Але, коли я залишаюся на одинці із собою, то розумію, що воно мені не зовсім приносить задоволення. Десь 3 роки тому я зустрів Марію. Вона була привітна і весела. Я закохався у її усмішку, а потім – вирішив, що з нею я хочу провести все життя. На превеликий жаль, вона зізналася, що має чоловіка.

Мій характер не дозволяв мені відступати. Я міг залишити її, але кохання було сильнішим. Коли ми були вдвох – весь світ завмирав. Її очі сяяли від щастя. Я не збирався її відпускати і не хотів, щоб вона дарувала своє серце іншому.

Я вирішив запросити Марію на свій ювілей. Потім ми зібралися і поїхали за кордон на відпочинок. Весь тиждень ми ніжилися на сонечку і раділи тому, що ніхто не заважає нам. Ми були одні. Сонце, море, музика і краєвиди – це все було для нас. Марія вирішила, що не може більше брехати чоловіку, вона йому все розповість і переїде до мене.

Коли ми приїхала додому, то Марія відразу знала, що має робити. Для неї це був серйозний крок. Вона дуже вагалася, по дорозі готувала промову. Через декілька днів вона таки переїхала до мене. Але в її очах я бачив сум. Вона себе звинувачувала в тому, що зробила боляче чоловіку.

Я був на сьомому небі від щастя. І моє холостяцьке життя вмить перетворилося на сімейне. Я намагався робити для Марії затишну і комфортну атмосферу. Ми разом гуляли, ходили за продуктами. Вона радувала мене смачними стравами. На вихідні ми їздили за місто і влаштовували пікніки.

Час проходив. Марія стала дуже замкнута в собі. Вона перестала ділитися зі мною своїми новинами з життя, страхами і переживаннями. І натхнення тішити мене смачними стравами теж кудись зникло. Я намагався воскресити ту атмосферу, яка колись була між нами. Але і мені стало дуже важко це витримувати.

Побутові справи я взяв на себе. Марія намагалася не бувати вдома. Вона почала якось уникати мене. Її поведінку я зовсім не розумів.

Ми так багато доклали зусиль, щоб бути разом. Марія пішла була на зважені кроки і тепер вона готова так просто все зруйнувати. Мої думки не давали мені спокою.

Я не знав, що саме робиться з Марією. Але такий тип стосунків мені зовсім не подобався. Мої почуття теж важливі для мене. Через таку атмосферу я сам почав розуміти, що майбутнього у нас з нею нема. Вона нічого не робила для того, щоб їх зберегти. Я, в свою чергу, розумію, що сам не зможу зберегти стосунки.

Я вирішив поговорити з Марією та раз і назавжди зясувати ситуацію.

– Так не може продовжуватися. Ми з тобою стали чужі. Ти почала віддалятися від мене. Невже почуття охололи між нами?

– Ти став мені чужим. Я ніколи тебе не любила. Мабуть просто втомилась від чоловіка і ці стосунки були просто захоплення…

Ми довго розмовляли і зрозуміли, що все, що між нами було, це лише коротка інтрижка. Марія склала сумки і пішла від мене.

Так і почалося моє нове життя

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 × four =

Марія залишила чоловіка. Цей крок вона зробила, бо зустріла мене. Ми таємно зустрічалися, але потім вирішили бути разом. Я дуже радів і мій стиль життя кардинально змінився. Але так тривало не довго. Марія до кінця не могла зрозуміти, чи правильно вона вчинила.