Мене трохи образило, що дружина не хоче, щоб я приїжджав. Тому я телефонував молодшому синові, сподіваючись що хоча б він буде радий мене бачити на своєму весіллі

Я вже понад дванадцять років сиджу на заробітках у Чехії. Працюю на будівництві, маю гарні гроші, але робота не з легких. Тяжка праця дається взнаки й останнім часом погано впливає на моє здоров’я. Зате за той час, що я живу за кордоном, жінка змогла зробити ремонт в хаті й купити собі автомобіль, старший син відгуляв весілля й купив квартиру в місті, а молодший закінчив навчання. Все це, звичайно, моїм коштом. Мені приємно, що маю можливість допомогти родині, але нещодавно сталось те, що мене трохи розчарувало.

Вирішив приїхати до молодшого сина на весілля. Але для цього потрібно брати відпустку. Моє керівництво поставило мені умову, що якщо поїду зараз, то пів року потім не матиму роботи й змушений буду осінь та зиму посидіти в Україні.

Я навіть трохи зрадів цій перспективі, адже багато років не відпочивав. Думав, що побуду пів року з дружиною, з дітьми, відновлю сили.

Але, почувши, що я хочу шість місяців просидіти без роботи, дружина почала мене відмовляти.

«Ну що ти, – каже, – нічого не робитимеш? Так не дуже добре. Може, – каже, – ти б не їхав. Що там такого особливого, весілля як весілля, ми тобі надішлемо фотографії, а ти краще дітям більше грошей подаруй.»

Мене трохи образило, що дружина не хоче, щоб я приїжджав. Тому я телефонував молодшому синові, сподіваючись що хоча б він буде радий мене бачити на своєму весіллі.

Але й він почав мене відмовляти.

– В нас, тату, – каже, – просто вечірка буде, нічого особливого, тому не бачу приводу тобі зриватись з роботи. Ми краще від тебе подарунок отримаємо.

Добре, сину, – сказав я і поклав слухавку.

Старший син теж підтримав більшість в тому, що відпочинок мені не так вже й потрібний, а краще ще заробити, щоб допомогти родині.

Діватись мені було нікуди, тому я погодився й лишився. Сумніваюсь, що взагалі тепер приїду, адже мені ніхто не радий. Ну й нехай!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 − 6 =

Мене трохи образило, що дружина не хоче, щоб я приїжджав. Тому я телефонував молодшому синові, сподіваючись що хоча б він буде радий мене бачити на своєму весіллі