Межа терпіння закінчується: рідні дружини витягують з нас гроші і не повертають

За збігом обставин брат, сестра і мама моєї дружини проживають в селищі міського типу (райцентрі).

Вони щоденно працюють, тому неробами мені важко їх назвати, та зарплату отримують малу. В їх містечку важко знайти добре оплачувану роботу.

Ми часто чули їх нарікання на життя. Я не дуже розумів таких натяків, тому запропонував свою допомогу з пошуком роботи, або просто підтримував словесно. І потім дуже щиро дивувався, чому ж на мене так ображено дивляться.

І ось прийшов той час. Її мама позичила у нас 15 тисяч на ремонт. Пояснила, що у ванній прорвало трубу, терміново треба міняти. Ну і плитку замінити, бо ж при ремонті, вона точно пошкодиться.

Ідучи, теща підкреслила, що поверне усе позичене як тільки ж пенсію отримає. Звісно пенсія у неї набагато менша за позичену суму, я без вагань дав їй гроші — ну бо це ж все-таки мама моєї дружини!

Пізніше схожі прохання пролунали від сестри і брата дружини. То діток одягнути треба, то не вистачає комуналку сплатити, дай на те, дай на інше…

З великим запізненням нам все-таки віддавали малу частину грошей. І робили це завжди так, ніби ми ці гроші силою у них з рук забирали.

Вибачте звісно! Але ми з дружиною наполегливо працюємо! Звісно, у великому місті інші можливості. Та починали ми з нуля перш ніж добитися кращого життя. Працювали понаднормово, навіть без вихідних, економили на харчах, жили на орендованих квартирах.

Я розумію, мама вже у поважному віці, але ж брат з сестрою нічим за нас не гірші. Допомогу я особисто пропонував не раз. В перший час жили б у нашій квартирі, знайшли у місті хорошу роботу і змогли б винайняти окрему квартиру.

До того ж обоє у шлюбі і діти теж є. То навіщо народжувати, якщо навіть собі ради дати не можете. З нами ніхто не радився чи варто народжувати. А тепер всі вважають, що ми їм зобов’язані щось, бо живемо у місті, отримуємо більше і в “ресторанах сидимо”.

Але ж ми не отримуємо, ми – заробляємо! Сидимо допізна на роботі, мало бачимося, в той час, як вони приходять додому о шостій. Де справедливість?

Осуджуйте або ж ні, та я сказав дружині: допоки старі борги не повернуть, нічого їм не позичай. Мамі, то таке, нічого не кажу. Але твої брат з сестрою дорослі люди. Нехай самі викручуються, або ж “позичають” у своїх половинок!

У нас між іншим теж донька є! У неї зламався телефон. Всі відкладені гроші пішли на позички твоїм рідним. А якби нам їх повернули, то ми б змогли купити доньці хороший гаджет. Та вони й не думають повертати, а значить будемо лізти в кредити, переплачуючи не малі проценти банку. Навіщо нашій сім’ї такі витрати?

Дружина, мабуть, побоялась їм це сказати. Бо сьогодні зранку подзвонила її старша сестра і знову спокійним тоном просила в займ. На, що я відповів, що грошей у нас на даний час немає, і що б ви думали? Вона таке видала: “То позичте у когось, нам зараз дуже треба”.

Сказати, що я був шокований – нічого не сказати. Ледве стримуючи емоції, я запитав її чи зможе вона дати нам завірену нотаріусом розписку, якщо ми їй зараз позичимо кошти. Та образилась і поклала слухавку. Ну і нехай!

Та потім був ще один дзвінок. Уже не мені, а дружині. Теща на емоціях плакалась — що мовляв, я образив її кровинку. Сестричку подруга запросила на весілля, а та немає, що вдягнути. І через “скнару”, тобто через мене, донечка вимушена йти в старій сукні.

Не витримавши, я запитав дружину, а коли вона востаннє купляла собі нове плаття, при тому, що заробляє вона майже нарівні зі мною. Коли робила собі манікюр та брови в салоні, як інші жінки з її колективу. Тепер ходить мовчки.

Ну хіба я не маю рації? Чому ми відмовляємо собі у всьому, а вони й надалі безцеремонно тягнуть з нас гроші, щоб розкішно жити? У кожній сім’ї має бути якийсь грошовий запас. А раптом щось трапиться? Хто нам допоможе? Її брат і сестра? Це смішно!

Якби хоч просили на справді необхідні речі… А то на плаття! Нахабства аж через край…

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × 2 =

Межа терпіння закінчується: рідні дружини витягують з нас гроші і не повертають