Мій батько жив сам. Ми з сестрою переїхали до міста. Кожен мав свої справи. Одного разу тато познайомив нас з Ольгою. Вона була молодшою від батька. Ольга жила з ним. Але довіри в мене вона не викликала, проте, коли батько потрапив у лікарню, саме Ольга допомогла йому. І тут я зрозумів, що її почуття щирі.

В мене велика сім’я. Ми завжди зустрічалися на свята, їздили на пікнік, проводили весело час, часто влаштовували родинні вечори. Мама іноді казала, що вже не може дочекатися, коли я їх познайомлю з майбутньою невісткою.

Але, на жаль, їй не судилося познайомитися з Мар’яною. Коли мені було 26 років мама померла. Для нас це була трагічна подія. Батько залишився сам. Я переїхав жити до дівчини у місто.

Після смерті матері пройшло багато часу. Ось уже 12 років ми живемо без неї. Останнім часом батько став дуже підозрілим. Коли ми з сестрою приїжджаємо до нього, то він постійно каже, що має для нас новину.

Одного разу я запросив батька до себе. Але прийшов він до мене не сам. Тато вирішив познайомити мене зі свою новою дружиною. Така подія мене здивувала.

Її було звати Ольга. Жінка виглядала досить молодою. Я почав сумніватися щодо щирості її почуттів. Поряд з цим я радів, бо знав, що тато тепер буде не сам.

Батько запросив мене і сестру до себе. Ольга приготувала багато смачних страв. Ми привезли подарунки. Святкова вечеря пройшла весело. І хоч Ольга була лише на декілька років старша від моєї сестри, ми раділи, бо бачили, що батько дійсно щасливий.

Жінка жила з татом разом. Тато повідомив, що хоче офіційно одружитися з нею. Я не розумів його рішення. Для чого йому в такому віці вже шлюбу? Ми навіть посварилися через це.

Ольга вважала мене своїм ворогом. Вона думала, що я претендую на його спадок. Але в мене і сестри було більше прав на нього, ніж у неї.

Зовсім скоро ми взагалі перестали спілкуватись з ними. Сестра казала, що це не правильно. А я вважав, що тато просто вирішив, що ця жінка для нього дорожча, ніж її ми.

Одного разу до мене зателефонувала Ольга і сказала, що батько в лікарні. Вночі у нього стався серцевий напад. Ми миттю поїхали до нього. Коли він лежав хворий і безсилий, я зрозумів, що всі ці проблеми і сварки зовсім не варті того. Ольга не відходила від тата. Вона була поруч.

Тут я побачив, що її почуття щирі. Коли татові стало легше, ми повезли його додому. Сестра з Ольгою пішли готувати страви, а ми з батьком планували похід до озера. Раптом до хати зайшов хлопчик, він тримав в руках фрукти. Виявилося, що це син Ольги від першого шлюбу. Тато знав про нього.

– Познайомся, це твій молодший брат, Петро.

Віктор. Як твої справи?

– Все добре. Де мама?

Я радів, що моя сім’я збільшувалася. Тепер нас об’єднувала любов і повага один до одного. Після вечері ми домовилися, що разом поїдемо відпочивати на вихідні. Сподіваємось, це не останні приємні сюрпризи у нашому життю.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 × one =

Мій батько жив сам. Ми з сестрою переїхали до міста. Кожен мав свої справи. Одного разу тато познайомив нас з Ольгою. Вона була молодшою від батька. Ольга жила з ним. Але довіри в мене вона не викликала, проте, коли батько потрапив у лікарню, саме Ольга допомогла йому. І тут я зрозумів, що її почуття щирі.