Мій хлопець збрехав, що квартира, яку ми винаймаємо, продається, аби розійтися зі мною.

З Ігорем ми у стосунках вже чотири роки. За цей час ми вже двічі розходилися, коханий втомлювався від мене. Я не розумію, чому він так зі мною, адже я намагаюся не набридати, живу як усі. Нещодавно під приводом того, що орендована нами квартира продається, Ігор зробив усе можливе аби зі мною розійтися.

Ми почали жити разом на п’ятий місяць зустрічань. Усі мої родичі та подруги були вражені моїм поспішним рішенням – зазвичай я дуже поміркована людина. Та я закохалася в Ігоря просто до нестями. Спільний побут будувати було важко, Ігор зовсім не любив робити якісь хатні справи. Тож я робила усе по дому, ще й працювала. Але ж так усі роблять.

Хлопець не любив, коли я гуляю з подругами, тож я усе рідше почала приділяти час друзям та рідним. Я робила так, як Ігор того бажав, та у висновку отримала те, на що ніяк не заслуговувала.

Якось Ігор сказав, що йому зателефонував господар квартири та сказав, щоб ми якнайшвидше виселялися. Начебто він хотів продавати своє майно.

Я тоді вимушена була з’їхати до батьків, Ігор казав, що також поїхав за місто до мами. Ми не бачилися з ним тижнями. Та раптом я дізналася від знайомих, що мій хлопець ледь не кожні вихідні проводить час в місцевому нічному клубі.

Я довго не могла повірити, адже коханий запевняв, що сумує за мною та приїхати не може. На наступні вихідні я й сама до того клубу поїхала й зустріла там Ігоря. Цікаво, що за пів години до зустрічі, він зателефонував мені й сказав, що лягає спати.

Я тоді образилася і вперше за усе життя підійшла і сказала в обличчя усе, що я про нього думаю. Ігор почервонів, почав вибачатися. У ході розмови він зізнався, що квартиру ніхто не продає й він жив там, де ми жили раніше, просто хотів відпочити від стосунків.

Розчавлена та пригнічена я розвернулася та поїхала додому до батьків. Усю ніч я проплакала, адже не розуміла, чим я так набридла тому, кого безмежно кохала.

З самого ранку Ігор чекав мене під під’їздом з букетом квітів. Коли я вийшла до нього – хлопець почав просити вибачення, він обнімав мене так міцно, що здавалося, хоче мене ще більше розчавити, тільки тепер фізично.

Я відповіла, що мені потрібен час для роздумів. Наразі я не знаю, що робити: я все ще кохаю Ігоря, та все ж вважаю його поведінку дуже дивною.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − 6 =

Мій хлопець збрехав, що квартира, яку ми винаймаємо, продається, аби розійтися зі мною.