Мій кращий друг розповів, що бачив мою Каріну з іншим. У те, що моя дівчина мені зраджує, звичайно, важко було повірити. Та через місяць Каріна сказала, що нам треба деякий час потрібно відпочити один від одного.

Зі своєю дівчиною Каріною я зустрічався вже більше як рік. І я закохався до нестями. Ми познайомилися на роботі Каріни, вона й зараз працює фітнес-тренером. Я тоді прийшов до спортивного клубу на заняття і побачив неймовірно гарну дівчину, Каріна також звернула на мене увагу. Якось ми розпочали спілкуватися і я запросив її на каву. Так і почалися наші стосунки: легко й невимушено.

Про мої взаємини з гарним фітнес-тренером дізнався мій друг Олег. Майже одразу він почав наговорювати на Каріну. Той вважав, що така професія привертає багато чоловічої уваги. Також Олег досить часто жартував: «Чому така гарна дівчина у формі обрала якось здохлика з залу, а не фітнес-тренера? Може, ти в неї просто не один?». На чіпляння Олега я відмахувався, жартував у відповідь, що він заздрить мені та радив підкачатися і йому. Та в чоловічій дружбі такі жарти звична справа, тож я не сприймав це серйозно.

Знайомити Каріну з Олегом я взагалі не планував, але якось випадково це вийшло. Ми з дівчиною гуляли торговельним центром, а Олег йшов нам на зустріч, тож я й познайомив свого кращого друга та кохану дівчину. Олег так роздивлявся Каріну, що їй стало незручно. Коли ми пішли, дівчина сказала: «Я йому не сподобалася».

– З чого це ти так раптом вирішила?, – здивувався я.

– Я знаю цей погляд. Він говорить: «Гей, ти що, хочеш відібрати в мене мого кращого та єдиного друга?!», – сміючись говорила Каріна.

Емоції Олег ніколи не вмів приховувати, тож це дійсно виглядало кумедно, ми разом посміялися з нього, та й забули.

Протягом року наших з Каріною зустрічань, я познайомив її з усіма своїми друзями. Якось під Новий Рік ми вирішили зібратися усі разом: я кликав своїх хлопців, а Каріна подруг.  Ми зібрали веселу компанію і відпочивали на базі відпочинку. Олег також був з нами. Увесь вечір він якось дивно себе поводив, а потім написав мені повідомлення: «Треба вдвох поговорити».

Ми відійшли від інших і Олег почав розмову:

– Мені треба тобі дещо сказати, та не знаю, сподіваюся ти повіриш.

– Що там таке?

– Річ у тім, що я випадково побачив Каріну з іншим. Вона сиділа з ним в кафе.

– Олегу, ну досить вже. Вона фітнес-тренер, у неї купа клієнтів.

– І що, з кожним цілується? Тоді й розповідати не буду, все одно не повіриш.

Олег образився і весь вечір був похмурий. Я ж не знав, чи варто вірити у розповіді друга, адже він недолюблював Каріну, а може вона навпаки йому подобалася. Я вже не знав, що й думати.

Після того вечора я помітив, що Каріна також чимось засмучена. Я спитав, чи сподобався їй проведений час у нашій компанії, дівчина сказала, що все було чудово. Десь з тиждень я відчував якусь напругу, але не розумів, що це таке з Каріною.

«Можливо, вона дійсно зраджує й Олег мав рацію?»,  – ловив я себе на думці. Понад два тижні я намагався завести розмову з Каріною та вона спочатку удавала, що все гаразд, а потім почала уникати зустрічі зі мною.

Я не витримав, прийшов до неї на роботу. Вона як завжди проводила заняття зі своєю улюбленою клієнткою. Каріна підійшла до мене, а я одразу запитав, навіть не привітавшись: «Каріно, що відбувається?». Не дивлячись в очі, дівчина відповіла: «Нам треба відпочити один від одного».

Я тоді мовчки пішов, не став нічого з’ясовувати. По-перше, Каріна була на роботі та це було б негарно – влаштовувати якісь розбирання. А по-друге, я дійсно думав, що Олег мав рацію – вона зраджувала мені. Та зараз я жалкую, що не спитав причину, адже після цієї зустрічі ми не спілкуємось десь з тиждень. Може варто їй зателефонувати?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

nine − two =

Мій кращий друг розповів, що бачив мою Каріну з іншим. У те, що моя дівчина мені зраджує, звичайно, важко було повірити. Та через місяць Каріна сказала, що нам треба деякий час потрібно відпочити один від одного.