Мій свекор дійсно не виглядає на свій вік. На нього навіть мої подруги заглядалися, а коли дізнавалися, що це батько мого чоловіка – дивувалися. Сергій Іванович дуже слідкував за собою та, мабуть, окрім себе нікого й не бачив. Він проводив увесь час на вечірках, футболі, де завгодно, аби не з родиною.

Мій свекор овдовів 10 років тому і, як би це не жахливо звучало, у нього наче друге дихання відкрилося. Раніше дружина хоч трішки утримувала його, проте Сергій Іванович, мабуть, змолоду бігав до дівчат та проводив майже усі вечори в компанії друзів.

Моя свекруха дуже страждала від життя з гулящим чоловіком, але звичка брала своє, а може вона надто його кохала. Марія Іванівна померlа раптово, в 45 років. Ми тоді з чоловіком тільки-но одружилися, це була неймовірна жінка. Вона мала міцну енергетику і хоч її чоловік не надто був вірним, він завжди виконував усі її забаганки. Свекруха любила говорити: “Лева втримати може тільки левиця“. Жартома вона ставилася до легковажної поведінки чоловіка, вона взагалі до усього ставилась з легкістю. Я навіть не знаю, чи добре це. А от коли її не стало, чоловік, котрому вона віддала стільки сил й енергії трішки погорював та пішов гуляти.

Тепер Сергія Івановича нічого не могло зупинити. Статний чоловік на вихідних пропадав у спортзалі, вночі в клубах, а вдень вів свій бізнес. Звісно, втриматися молодій дівчині перед досвідченим, багатим чоловік в гарній формі – важко. Тільки Сергій Іванович лише грався дівочими серцями.

Мої подруги також заглядалися на батька мого чоловіка, а коли дізнавалися про його вік – були здивовані.

“Ну це ж треба у свої 50 так гарно виглядати! Твій свекор – гарний приклад синам!” – захоплено говорила подруга Тетяна.

Та тільки вона не знала, що онуки вже й гадки не мають як їхній дідусь виглядає. За усілякими вечірками та гулянками Сергій Іванович, здається взагалі забув, що у нього є син і маленькі онуки.

Колись я запропонувала чоловіку поговорити зі своїм батьком, та він лише відмахнувся. “Слухай, це його життя, хай живе, як хоче”, – відповів тоді мені коханий.

Чоловік просто звик до такої поведінки батька, той з молоду відкупався від рідних грошима, а сам припадав на роботі або гулянках. Сергій Іванович вдало вів бізнес, тож його дружина та син не знали ні в чому потреби. Та тільки він зовсім з ними час не проводив, навіть на відпочинок відправляв Марію Іванівну з сином, а сам казав, що справ багато. Насправді ж йому було цікавіше провести тиждень без дружини. Він міг влаштувати вечірку у власному будинку, або просто до самого ранку пробути у клубі.

Добре, що його син хоч не перейняв від нього такий спосіб життя. Та мені все одно не зрозуміло, чому б не показати Сергію Івановичу, що справжнє щастя не у грошах, елітних напоях, молодих дівчатах та дорогих клубах. Щастя це коли ти потрібен, коли тебе чекають на родинних святах. Я не вірю, що можна зовсім не бажати родинного тепла. Можливо, свекруха та мій чоловік просто змирилися з таким світоглядом свекра. Але мене не покидає бажання змусити його задуматися хоча б на хвилинку про гідну старість. Адже це вже непорядно у 50 років гуляти й фліртувати з подругами своєї невістки.

Якось я запросила свекра на вечерю і він, як не дивно, зміг знайти час. Увесь вечір Сергій Іванович поводитися зовсім інакше, з радістю грався з онуками та підтримував бесіду. Коли мій чоловік повернувся з роботи, ми сіли за стіл вечеряти.

«Мушу повідомити новину. Я вирішив одружитися», – почав Сергій Іванович.

Як виявилося, він закохався у 26-річну дівчину та вирішив офіційно підтвердити свої стосунки. Той вечір я запам’ятаю надовго, оскільки ніколи не бачила свого чоловіка таким злим. Сімейна вечеря закінчилася несамовитим скандалом. Сергій Іванович не витримав нотацій сина та вирішив покинути наш будинок.

«Синку, не переймайся, я коли помиратиму, не забуду про тебе. Хоча я тобі й будинок цей побудував і бізнесом ділюся. Ти живеш кращі, ніж жив я у твої роки! Та якщо тебе мої почуття не турбують, а тільки спадщина – не переймайся!», – сказав на прощання свекор.

Мій чоловік тоді промовчав. Ми увесь вечір не могли почати говорити, не могли зібратися з думками. Сергій Іванович кінцево втратив розум! Раніше він хоч розумів, що таким дівчатам потрібні тільки гроші, а зараз говорить про кохання. Звісно, ми переймаємося й за його статки, всіляке може трапитися.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

twelve − eight =

Мій свекор дійсно не виглядає на свій вік. На нього навіть мої подруги заглядалися, а коли дізнавалися, що це батько мого чоловіка – дивувалися. Сергій Іванович дуже слідкував за собою та, мабуть, окрім себе нікого й не бачив. Він проводив увесь час на вечірках, футболі, де завгодно, аби не з родиною.