Мій син давно живе окремо. В нього є дружина і він хоче достатку. Мама Олега знайшла іншого чоловіка. До нашого сина їй байдуже. Згадала лише про нього, коли потрібно було продати частину його квартири. Але життя доводить, що гроші не головне.

Мій шлюб тривав досить довго. Але ніщо не вічне. Іноді приходиться розлучатися з тим, що таке дороге для нас. Кілька років тому ми з дружиною розлучилися. У нас є спільний син. Я зараз живу в окремій квартирі. Олег вже має власну сім’ю.

Дружина проживає у квартирі, яку колись її батьки подарували нам. Вона має чоловіка. Але бабуся заповіла половину квартири Олегові. Дружина це знає, але вона ніяк не коментує це. Віра привела туди свого чоловіка. Там вони вже звили сімейне гніздо.

Колишня дружина від коли живе з іншим, зовсім не цікавиться станом сина. Вона наче забула про його існування. Олег вже і не розраховує на зустріч з мамою. Він давно вже перестав на це звертати уваги.

Олег живе на квартирі, яку винаймає. Сам працює в банку. Вже заробляє на себе і сім’ю. Я часто навідуюсь до них, намагаюся допомагати їм.

Одного разу Ілона зателефонувала мені і запропонувала зустрітися. Вона повідомила, що хоче продати квартиру, і їй для цього потрібна згода Олега. Бо ж частина квартири належить йому. Я був обуреним цим рішенням. І вимагав, щоб вона хоча б сплатила його частину.

Про це вона сказала, що буде говорити з сином. Олег давно вже з матір’ю не говорив. І ось настав той момент. Вони зустрілися в кафе.

– Вітаю, мамо. Давно вас не бачив. Ви не заходите. Вже забув, коли чув ваш голос.

– Ти знаєш, справ є багато. Щодня нові турботи. Я хотіла поговорити про квартиру бабусі. Я вирішила переїхати жити в село, а житло хочу продати. Без твоєї згоди це зробити не можу.

– Я давно не претендую на ту частину.

– Знала, що ти зрозумієш.

Так і закінчилася їхня зустріч. Олег сидів непорушно. Скупа сльоза котилася з його очей. Він знав, що мама цікавиться лише матеріальною стороною. Їй все одно на почуття сина і від цього серце краялося його.

Наступного дня Олег вирішив провідати маму,йому так не вистачало материнської підтримки. Він купив торт і з радісним очікуванням вирушив до Ілони.

Вона була здивована приходом сина. Але Ілона мала своє бачення чому Олег прийшов до неї. Вона вирішила, що він хоче грошей. Розмова була зовсім не теплою. Вони просто говорили ні про що. Олег відчував холод від матері.

На жаль, налагодити стосунки не вдалося. Олег вкотре переконався, що мамине серце засліпила любов. Він перестав плекати марні надії. І дуже шкода, що вона так про нього подумала.

Якось я зустрівся з сином, він розповів мені цю історію. Я був вражений і гордий за сина. він вчинив великодушно. А далі, це її враження і переконання.

Ілона продала квартиру і переїхала жити в село. Більше про неї я нічого не знав. Син працював. Недавно він повідомив, що я скоро стану дідусем. Така новина мене дуже порадувала. Наша сім’я збільшиться. І це прекрасно!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

six + nineteen =

Мій син давно живе окремо. В нього є дружина і він хоче достатку. Мама Олега знайшла іншого чоловіка. До нашого сина їй байдуже. Згадала лише про нього, коли потрібно було продати частину його квартири. Але життя доводить, що гроші не головне.