Місце в автобусі

Я вертаючись від мами, з одного кінця міста в інший, сіла на звичний автобус, він як завжди був забитий з самого початку людьми, і кожною новою зупинкою заповнювався дедалі сильніше.

В переповнений автобус зайшла старша жінка, вона глянула на місця в ньому, всі вони були зайняті. Вона протиснулась між людей у задню частину автобусу. Усі сиділи нерухомо, в її руках було дві великі клітчасті сумки. Місця були зайняті мужчинами, які їхали з роботи із заводу, і тільки біля вікна сиділа дівчина вже в положенні, якій ось вже треба було народжувати.

Старша жінка поставивши сумки на підлогу автобуса тихо запитала. Чи є в цьому автобусі джентльмени? У відповідь десь із заднього сидіння почулась відповідь. Джентльмени є, місць немає. Вся чоловіча частина автобусу залилася сміхом. І тільки дівчина в положенні встала і сказала до жінки сідайте, будь ласка, раз справжніх чоловіків тут немає. Жінці було не зручно сідати на місце вагітної та вона почала відмовлятись. Молода дівчина ще раз сказала сідайте, будь ласка. І коли тільки всі чоловіки побачили, що вагітна дівчина на останньому терміні стоїть, лише тоді один чоловік встав та запропонував їй своє місце.

В автобусі стояла гробова тиша, ніхто більше не промовив ні слова. Всі їхали, хтось дивився у вікно, хто опустив очі в підлогу. Кожен із них задумався про свої сім’ї, про жінок та дітей, про своїх мам. Які так чи інакше точно попадали в таку ж ситуацію. Чому виходить так, що в потрібній ситуації не знаходиться той справжній мужчина, який є захистом, підтримкою та опорою для жінки, якого б віку вона не була?

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five × 4 =

Місце в автобусі