Мій брат має справжній талант у кулінарії

Мій брат має справжній талант у кулінарії. Він їздить на різні майстер-класи, відвідує безліч курсів, аби дізнатися щось нове. Одним словом не сидить на місці, завжди розвивається. В майбутньому хоче відкрити мережу власних ресторанів. Адже ця справа грає одну з важливих ролей у його житті. На всі свята завжди готує він. Нас з мамою не допускає до кухні, навіть допомогти.

Але не все у нього виходить чудово. Аж ніяк не любить прибирати. Та це і не дивно, жінки завжди охайніше чоловіків. Що й тільки не побачиш на святковому столі. Від найвишуканіших страв до простих закусок. Але якщо відвідати його, так би мовити, робоче місце, там можна застати жахливий безлад. Столи забиті горою брудного посуду. Та й на підлозі може лежати куча сміття. Краще до кухні взагалі не заходити, а то чистим звідти тяжко буде вийти. Та й зразу він це все прибирає, відкладає до останнього. Завжди на допомогу з мамою приходимо. Бо через декілька днів там стоїть жахливий сморід. В якому жити неможливо.

І ми ніяк не можемо привчити його до чистоти. Постійно ходити за ним зі шваброю я теж не зможу. Йому вже пора це зрозуміти.

Ми вже і посудомийну машину купили, але і це не дає результату. Той брудний посуд може стояти там тижнями. Коли вже відмити його стає ще тим завданням, не легким. Вся кухня стоїть вже у жирному нальоті. Виделки, ложки, каструлі та все решту миється лише у випадку, коли немає вже чистого посуду.

Такий безлад важко лишити поза увагою гостей, аби не псувати враження від їжі. Стараємося до кухні нікого не запрошувати. Вже мало хто хоче відвідати наш святковий стіл. Одним виглядом не так вже виходить здивувати.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 + 19 =

Мій брат має справжній талант у кулінарії