Моя донька терміново потребує операції, а рідний брат відмовляється продавати наш спільний спадок.

Мій брат жив зі своєю родиною в батьківському домі, котрий дістався у спадок нам обом. Через потребу в грошах я запропонував йому продати будинок та поділити прибуток на що почув відмову.

З Сергієм у нас різниця в десять років. Коли не стало батьків, я вже був дорослим сім’янином з власним дахом над головою. Я тоді й не думав навіть, як вчинити з будинком батьків, який дістався нам у спадок. Сергій проживав у батьківській хаті, йому тоді було лише 25. Тож, ми не стали його продавати, й фактично це була домівка брата. Та документально будинок належав нам обом.

Згодом мій брат обзавівся родиною, виховує маленького сина. Ми мали чудові родинні відносини аж до того, поки моя донька не захворіла. З жінкою ми витратили вже всі збереження на численні операції. Та ось остання – найдорожча. Якщо ми зараз зробимо ще одну операцію – наша дитина знову житиме повноцінним життям. І я не маю іншого виходу, ніж продати батьківський будинок та поділити з братом гроші.

Дім батьків великий та в гарному районі, тож брат на виручені кошти може придбати собі однокімнатну квартиру. Я ж тільки й думаю про те, як врятувати донечку.

Коли я запропонував Сергію продати будинок, він відмовив. Сказав, що мою половину зможе викупити лише через рік. Тільки мені терміново потрібні гроші, я не можу чекати так довго. Та брат наче мене не чує, каже, що звик до будинку та пропонує в інший спосіб знайти гроші на операцію рідної племінниці.

Тільки ми вже усі способи розглянули, і продаж батьківського спадку – це єдиний шанс сплатити за потрібну операцію. На брата не діють мої численні вмовляння, тож я вирішив продати свою частину. Тільки частина будинку, яка не розділена та не відмежована нікому не потрібна.

Брат після мого рішення про продаж частки не хоче зі мною спілкуватися. Я не розумію, як так може бути? На кону життя його рідної племінниці, а він вчепився за будинок.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 17 =

Моя донька терміново потребує операції, а рідний брат відмовляється продавати наш спільний спадок.