Моя дружина дуже подобалась батькам. Тато казав, що вона дуже хороша. Юля любила допомагати моїй мамі, підтримувала у важку хвилину. Я знав, що зробив правильний вибір. Але, коли зустрів Оксану, то зрозумів, що до Юлі в мене просто була прив’язаність.

Мої батьки дуже часто сварилися. Вони знали, що це погано впливало на мене, але вдіяти не могли нічого. Їх переповнював гнів. Кожен хотів довести свою правду. Батько завжди наголошував, що жінка має терпіти своєму чоловіку, підтримувати його і радити, а не втручатися у справи. А найголовніше в шлюбі – повага та розуміння.

Він намагався давати мені поради і хотів, щоб я не повторював їхніх з мамою помилок. В моїй сім’ї йшло все добре. Я не надто звертав уваги на батькові застороги і поради. Юля мене кохала. Ми разом з нею вирішували проблеми. Вона була з хорошої родини, завжди ввічлива та усміхнена.

Ми вміли відпочивати та розважатися. Вона була моїм менеджером. Юля знала весь мій план на кожен день. В хаті завжди було, що поїсти. Така організованість мені подобалась. Батьки Юлії завжди приходили до нас в гості. Юлія працювала журналістом. Іноді, вона додому приносила такі премії, що мені і не снилося.

В думках були плани змінювати роботу, але це не так просто. Батько любив Юлю. Її посмішка завжди була щирою та привітною. Тато бачив, що з нею я щасливий. Не знаю, чи Юля відповідала всім критеріям, але батько ставився прихильно до неї.

Одного разу до мене зателефонувала мама. Вона сказала. Що потребує допомоги. В неї зламана нога і треба догляду. Юля вирішила поїхати до неї. Моя дружина взяла відгул. Я вкотре був впевнений у тому, що правильно зробив вибір щодо дружини.

Така гармонія панувала не довго. Я ніколи не міг подумати, що зможу принести біль моїм близьким. Одного разу до мене на роботу прийшла клієнтка. Вона розказала, що в неї вкрали гаманець. Я засміявся, і сказав, що я юрист, а не слідчий.

Потім я знову зустрів її. Дівчина купляла каву. Так ми і познайомилися. Вона працювала біля мене. Коли я знову її побачив, то спитав чи знайшла вона гаманець. Виявилося, що дівчина забула його дома. Вона була дуже справжньою та максимально щирою. Ми почали часто спілкуватися.

Я не хотів собі зізнаватися, але я закохався в Оксану. Її посмішка зводила мене з розуму. При цьому я не знав, як мав себе поводити із Юлею. Лиш сама думка про те, що я зруйную нашу сім’ю змушувала мене почуватися безглуздо. А батьки? Вони мене не зрозуміють.

Вже пів року ми зустрічалися таємно з Оксаною. Вона зовсім не хотіла бути у ролі «коханки». Я вирішив розповісти правду всім.

Почав з розмови з батьком. Він був шокованим. Сказав, що так я і не вивчив його життєвий урок. Але судити мене не буде. Бо і його сім’я не була прикладом. Після цього мені стало значно краще. Але мама… Вона і чути не хотіла про це нічого. Іншої невістки не хотіла бачити.

Настала черга говорити з Юлею.

– Знаю, я останнім часом віддалився від тебе. Саме зараз хочу пояснити чому. Річ в тім, що я покохав іншу. Пробач мені, але я не можу так жити. Не хочу більше обманювати тебе.

– Скільки часу ви разом? Куди ж подіти всі наші старання ?

– Юля, пробач і прийми мої слова. Твоя усмішка ще зведе не одного з розуму. Ти добра і красива. Я впевнений, що все в тебе вийде.

– Просто йди…

Тепер я жив з Оксаною. Вперше в житті я почувався так добре. Я кохав найкращу дівчину і був щасливо з нею. Я знав, що завдав болю Юлі, але залишатися з нею – це була б каторга для нас двох.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − two =

Моя дружина дуже подобалась батькам. Тато казав, що вона дуже хороша. Юля любила допомагати моїй мамі, підтримувала у важку хвилину. Я знав, що зробив правильний вибір. Але, коли зустрів Оксану, то зрозумів, що до Юлі в мене просто була прив’язаність.