Моя дружина, нічого мені не сказавши, придбала машину для своєї сестри. Я був дуже розлючений. Вона не казала мені це тиждень. За цей час я збирався вже розлучатися з нею. Але коли вона мені зізналася, то я зрозумів, що був неправий. Моя дружина виявилася найдобрішою на світі.

Родинні зв’язки бувають дуже різними. Дехто не може уявити себе без сімейних вечорів, батьківської підтримки, радісних моментів з бабусею, а хтось – намагається втекти від цього. У родині моє дружини було все занадто щиро. Іноді мені здавалося, що я з іншої планети.

Ірина дуже часто їздила до своєї молодшої сестри. Вона там була більше, ніж вдома. Така поведінка дещо насторожувала мене. Віра була дуже емоційна людина. Вона весь час скаржилася на погане життя.

Я не хотів заважати і ставати між сестрами. Але, думаю, зараз кожен може мене зрозуміти. Ця ситуація змушує мене переглянути сімейні цінності.

Ми двоє працюємо на роботі. Дружина – вчителем, а я – банкіром. Зарплати вистачає на все. Але останнім часом я помітив, що гроші з сімейного бюджету стали пропадати. Такого я не очікував. Нещодавно мені під руки потрапили документи про купівлю нового автомобіля.

Виявилося, що моя дружина вирішила подарувати своїй сестрі його. Спочатку я хотів піти і розпитати про це, але сподівався що моя дружина мені зізнається. Батьки Ірини зовсім не допомагали дітям. Вони вже були старшими. І самі потребували догляду. Віра була молодшою від сестри на 7 років. Вона цілком могла заробляти на себе.

З поваги до своєї дружини я мовчав весь тиждень. Наші стосунки непомітно руйнувалися. Я розумів, що без довіри ми не зможемо довго жити разом. Єдине, що мені подобалося в Ірині – це її готовність допомогти. Така відданість притаманна не всім.

Віра якраз закінчила навчання. У неї були проблеми з опорно-руховою системою і їй важко пересуватися, тому купити машину – було найправильніше рішення. Але Ірина могла порадитись зі мною. Це ж наші спільні гроші. Тим більше батьки могли додати свої кошти.

Знаєте, якось мені дуже важко критикувати. З одного боку я розумію, що в сім’ї допомога важлива і у важкий час ми повинні підтримувати один одного, а з іншого – я теж частина їхньої родини. Дружина має радитися з чоловіком. Я ж для Ірини не чужий. Якщо недомовленість є зараз, то що буде далі?

Одного вечора я не витримав запитати, куди пропали наші гроші. Ірина зі сльозами на очах почала розповідати. Вона говорила правду, яка давно була мені відома І попросила вибачення, що не зробила цього швидше. Я, звісно, вибачив її і сказав більше так не робити.

Після цього, через три місяці до нас завітала Віра. Вона повернула всі кошти за машину і щиро подякувала Ірині за підтримку. Я, якщо чесно, не думав, що вона зробить це.

Мені стало приємно, що моя дружина така віддана і милосердна. Я ціную її і дуже кохаю. Ми кожного ранку розмовляли про те, як важливо робити добро. Добре, що тоді мені стало розуму вибачити дружині. Зараз ми щасливі! Сім’я – це не лише права і обов’язки, а вміння терпіти, говорити правду і пробачати.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × one =

Моя дружина, нічого мені не сказавши, придбала машину для своєї сестри. Я був дуже розлючений. Вона не казала мені це тиждень. За цей час я збирався вже розлучатися з нею. Але коли вона мені зізналася, то я зрозумів, що був неправий. Моя дружина виявилася найдобрішою на світі.