Моя мама непогано заробляла, тільки гроші ніколи на себе не втрачала. Усе своє життя присвятила сестрі, бо вважала, та має нещасливу долю.

Я у сім’ї молодший син, маю сестру, у якої особисте життя не склалося. Різниця у нас 15 років. Ми ніколи особливо не відчували родинного зв’язку з сестрою. Можливо, через різницю у віці, а може через погляди на життя.

Так склалося, що сестра не змогла знайти чоловіка через те, що не могла мати власних дітей. Зараз Римі вже майже під 40, а вона досі живе з мамою.  Усе життя сестра звикла, що мама завжди їй допоможе. Чомусь вона обрала для себе таку позицію, не хотіла досягти чогось самостійно. Навіть, працевлаштуватися Римі завжди було важко, все щось не подобалося. Все життя вона перебуває у пошуку себе.

Я ж мешкав окремо з 19 років, поїхав до іншого міста, де навчався та працював. За власні кошти винаймав житло і ніколи не просив у мами грошей. Мати звикла, що я з усім справляюсь сам на сам, та й не дивно, мабуть, бо я ж хлопець. Тому відношення до мене було дещо іншим.

Та одного разу я звернувся до мами по допомогу, бо потрапив у ДТП. Через травмування потрібно було робити операцію, а грошей вже не мав. Тоді мама сказала, що всі гроші вона віддає Римі, а та вже ними розпоряджається. Це мене навіть не здивувало. Сестра передзвонила мені й порадила зайняти у когось, а не турбувати бідну матір, яка ледь виживає на мінімальну заробітну плату.

Мені було дивно отримати від сестри таку байдужу відповідь, адже я попросив допомогти через поганий стан здоров’я. У той час я не міг навіть й придумати, де узяти грошей та від відчаю зателефонував матері.

Назбирати на операцію мені вдалося завдяки моїм друзям, які організували збір в університеті, де я навчався. Якби не їхня допомога, не знаю, навіть, що б робив.

Після проведення операції зателефонував додому аби сказати мамі, щоб не хвилювалась. Та трубку підняла Рима.

“Ось бачиш, і вийшло без материнської допомоги, а якби не спробував, ще б нас у борги загнав. Треба уважнішим бути на дорозі”, – сказала сестра.

Я ніяк не міг збагнути, чому мама тоді не поцікавилася навіть, як я себе почуваю. Та мабуть, вона повністю потрапила під вплив старшої доньки. Я обов’язково поїду відвідати маму, як тільки одужаю й запитаю у неї особисто, чому вона так вчинила.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eleven − 4 =

Моя мама непогано заробляла, тільки гроші ніколи на себе не втрачала. Усе своє життя присвятила сестрі, бо вважала, та має нещасливу долю.