Моя мама жила окремо. Коли я поїхав за кордон, вона часто приїжджала до моєї доньки. За Марією не було кому доглядати, бо моя дружина покинула нас і відійшла у кращий світ. Тепер я був змушений виїхати, щоб забезпечити донці хороше майбутнє. З того часу моїх рідних цікавили лише гроші.

Останні три роки я провів в Польщі. Саме там я святкував свій ювілей. Іноді мене відвідувала ностальгія і мені дуже часто хотілося додому. Там залишилися мої рідні, будинок. Я вже забув як рибалити. Колись це було моє хобі.

На жаль, в житті моєму було багато горя. Кілька років назад я втратив дружину. Вона була для мене найдорожчою людиною. Стосунки з тещею і тестем я обірвав, точніше, вони самі не захотіли зі мною спілкуватися. Між нами вже не має нічого спільного.

Єдиною моєю втіхою була донька. Марія була дуже схожа на дружину. Для неї я зараз живу. Вона залишилась у місті і готується до вступу в університет. Мої батьки в селі. Мама часто приїжджає до нас. Зараз вона допомагає Марії.

Я вирішив, що поїздка до Польщі мені просто необхідна. Після смерті дружини я довго не міг вийти зі своєї зони комфорту. Але ситуація з донькою все змінила. Потрібно багато коштів, щоб забезпечити Марії гідну освіту. Та й матері треба було допомагати.

Спочатку мені було важко звикнути до нового місця. Інша мова, звичаї, люди. Я працював будівельником. На роботі багато навчився для себе. Тепер вдома я зможу зробити ремонт, який захочу.

Зарплата була дуже висока. Щомісяця я надсилав гроші Марії. Вона купляла все потрібне. І трохи віддавала мамі. Коли донька вступила в університет, то заявила, що хоче власної квартири. Мені довелося працювати на двох роботах. Я розумів, що донька в мене одна і мені хотілося допомогти їй.

Марія навчалася на стоматолога. Я в Польщі був більше, ніж вдома. Іноді, мені здавалося, що мене там ніхто не чекає. В мене була думка, що потрібні були лише гроші.

Ці думки приходили не часто, тільки коли про мене забувала власна донька. Але я розумів, що вона навчається. Мої друзі на роботі казали, що мені потрібний відпочинок.

Я вирішив повернутися додому. Коли приїхав, то дізнався, що моя мама вже тиждень лежить в лікарні. Вона віддавна скаржилася на біль в серці. І тут у неї стався напад. Я пробув вдома тиждень Мамі стало краще. Донька жила вже на власній квартирі.

Дома була все спокійно. Але відпочити так і мені не вдалося. Я побачив, що всі від мене відвернулися. Незважаючи на те, що я працюю для них, хочу їм добра, мама і донька звикли жити без мене. Для них були важливі мої гроші. Але в цьому винен я сам.

Як мені не вистачає дружини…Бережіть своїх близьких, поки вони живі.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 10 =

Моя мама жила окремо. Коли я поїхав за кордон, вона часто приїжджала до моєї доньки. За Марією не було кому доглядати, бо моя дружина покинула нас і відійшла у кращий світ. Тепер я був змушений виїхати, щоб забезпечити донці хороше майбутнє. З того часу моїх рідних цікавили лише гроші.