Моя невістка дуже щира та працьовита. Вона досить молода, але в її очах горить любов до мого сина. На жаль, у своєму житті я не відчув любові. Дружина покинула мене і відійшла у кращий світ. Я виховував свого сина один. Але батьки не залишили мене. Коли в мене з’явилася невістка, я намагався бути добрим свекром. Розпочав з того, що подарував їм квартиру.

Моє життя дуже схоже на голлівудський фільм. Мама часто мені казала : «Про тебе треба писати книгу». На жаль, доля зіграла зі мною злий жарт.

Ніколи не міг подумати, що мої батьки стануть на заваді моєму щастю. В університеті я познайомився з Оленою, і відразу закохався. Вона була милою та ніжною. Мені дуже хотілося бути з нею. Вже на другому курсі ми почали зустрічатися. Але мама постійно наголошувала, що зараз не час створювати сім’ю. Всіма зусиллями батьки намагалися посварити нас.

Одного разу Олена зізналася, що вона вагітна. Я, як справжній чоловік, вирішив, що маю одружитися з нею. Після весілля сталася жахлива подія, на жаль, Олена помеrла при родах. Це була трагедія для мене. Я залишився один із сином.

Тепер нічого дорожчого крім нього для мене не існувало. Все життя я присвятив Олегу. Батьки мені допомагали. Тато давав гроші, а мама сиділа із Олегом, бо я повинен був здобути вищу освіту.

Після завершення навчання, мені випав шанс працювати у банку. Зарплата була хорошою і це дозволяло мене бути менш залежним від батька.

Олега я бачив рідко. Він жив у мами. Але, коли сину виповнилося 8 років,я забрав його до себе. Родичі Олени жодного разу не відвідали нас, але думати про це я не мав коли. Олег відвідував школу, а я працював. Син вселяв  в мене надію. Він дарував мені радість. І хоч місцями мені було важко, Бог посилав мені сили. В мене були найкращі батьки.

Таким і я намагався бути для свого сина. Роки минали. Олег виріс і став справжнім красенем.  Я вирішив, що Олег теж буде економістом. І в цьому наші бажання збігалися. Він повторив мою долю. Вже скоро син зізнався, що зустрічається із дівчиною з їхнього факультету. Я розумів, що син дійсно виріс.

Мені не вірилося, що я вже постарів. Все своє життя я віддав Олегу. Найбільше мені хотілося познайомитися з дівчиною сина, дізнатися про її захоплення.

Тетяна була досить хорошою. Вона і Олег підходили один одному. Двоє мали однакові погляди на  життя. Я вирішив познайомити її з моїми батьками. Вони теж мали право знати, адже Олег практично виріс у бабусі на очах.

Через деякий час Олег повідомив, що збирається зробити Тетяні пропозицію. Він не завершив навчання, але я не смів нічого йому казати, бо колись в самого склалися так обставини.

Весілля пройшло дуже весело. Разом з батьками ми вирішили, що Олег з нареченою буде жити в моїй квартирі.

Я переїхав до мами і тата. Вони вже були старі і потребували догляду. Для сина відкрилася нова сторінка його життя. Я намагався всім допомагати. Через рік померла моя мама. Ми з батьком залишилися самі. Але у нас був Олег . Він дарував нам радість. Через три роки Тетяна народила йому двійню.

Зараз ми дуже щасливі. Олег працює на роботі. Ми разом створили власну справу і тепер у нас є фірма. Тетяна виховує діток. Сподіваюсь, так триватиме і далі.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three + two =

Моя невістка дуже щира та працьовита. Вона досить молода, але в її очах горить любов до мого сина. На жаль, у своєму житті я не відчув любові. Дружина покинула мене і відійшла у кращий світ. Я виховував свого сина один. Але батьки не залишили мене. Коли в мене з’явилася невістка, я намагався бути добрим свекром. Розпочав з того, що подарував їм квартиру.