Моя старша сестра часто просить посидіти з племінником, я відмовити не можу та вже ні з ким майже не спілкуюся. Дійшло навіть до того, що мене хлопець покинув.

З сестрою різниця у 2 роки, ми усюди разом були. Разом поїхали з села шукати в місті кращого життя. Та тільки сестра ледь не одразу завагітніла. Оля завжди хотіла сім’ю. Тож, коли вона почала зустрічатися з хлопцем, завагітніла від нього. Той спочатку взяв на себе обов’язок батька, переймався. Та як тільки малий народився – хлопець Олі зник.

Батьки придбали нам по кімнаті в гуртожитку. Вони живуть у селі, статків не мають.

Тож, ми з Олею живемо в сусідніх гуртожитках. Я навчаюся й працюю перекладачем, додатково ще репетиторством англійської займаюся. У мене дуже мало вільного часу, бо маю багато роботи. А нещодавно я ще з хлопцем почала зустрічатися.

Оля ж працює перукаркою неподалік від дому. Моєму племінничку Назару зараз вже 2 рочки й сестра віддала його до садочка. Та тільки забирати його потрібно після обід, він ще не звик бути довго без мами. Тільки ось Оля не завжди встигає забрати Назара з садочка ледь не щодня. Мені доводиться іноді відпрошуватися з роботи аби підстрахувати сестру.

Я дуже люблю свого племінника, та якось останнім часом проводжу з ним ледь не увесь день. Вранці я відводжу Назара до садочка, в обід забираю і десь з годину чекаю поки Оля повернеться з перукарні. А нещодавно Оля почала просити сидіти з Назаром на вихідних, оскільки має дуже багато клієнтів саме у святкові та вихідні дні. Я не можу відмовити сестрі, але моє життя повністю пов’язано з її турботами про сина.

У неділю мій хлопець запросив мене до своїх батьків на вечерю. Вони якраз святкували річницю. Тож я пішла до магазину за подарунком. Поки я обирала, чим саме привітати батьків хлопця, мені зателефонувала сестра. Вона як завжди попросила посидіти з Назаром.

Я тоді сказала, що вже маю плани на вечір, а Оля ще й образилася. Я була дуже здивована такою поведінкою сестри.

“Якщо тобі якийсь там черговий хлопець дорожче, ніж рідний племінник, то йди, звісно. Я не зароблю сьогодні й Назар залишиться без зимової куртки. Та тобі ж, звісно на це начхати!” – докоряла Оля.

Мені дуже шкода, що сестра має таку долю. А найбільше шкода Назара, але я все ж маю право на щось особисте. Мені тоді довелося пропустити звану вечерю, не хотілося сестру залишити без заробітку. В той вечір до неї приходила заможна клієнтка, яка залишала Олі гарні чайові.

Іноді я допомагаю Назару й матеріально. Якось мій хлопець почув, як Оля просила в мене грошей.

“Мало того, що ти сидиш з її сином кожен день та витрачаєш свій час, так ти ще й гроші даєш. Ну вибач, але це дивно. Ти скасовуєш у цей час свою роботу, або заняття пропускаєш. І це твою сестру не турбує?” – говорив він.

Я розуміла, що це виглядає дивно. Але ж ми рідні сестри, батьки вчили нас допомагати одне одній. Самі ж наші батьки важко працювали в селі, почали продавати деяку продукцію. Проте їхній прибуток не надто великий, тож з сестрою ми викручуємося самі. Ми навіть не розповідаємо батьками про проблеми, аби вони не турбувались.

Мій хлопець все ж наполягав не привчати сестру до того, що я завжди можу покинути усі справи та прибігти до неї. Також він радив розповісти батькам про те, що я майже не маю вільного часу. Та я його не слухала. Ми часто почали сваритись через те, що я постійно не можу з ним зустрітися, бо сиджу з малим племінником. Якось мій коханий запропонував розійтися. Він зробив це під час нашої телефонної розмови, оскільки ми вже з місяць не бачилися. Я тоді ледь стримувала сльози, адже знову-таки сиділа з племінником.

Я не спілкувалася зі своїм хлопцем понад тиждень, та в мене було стільки турбот, що й поплакати ніколи. Насправді мені дуже сумно, що мій хлопець не розумів мене. Цього вечора я також мала сидіти з племінником, Оля попросила мене побути з Назаром поки вона працюватиме. Хлопчик рано ліг спати, а я вирішила випити чашечку чаю. Я стала дивитися у вікно і побачила як Оля йде з якимось чоловіком. Вони мило спілкувалися, а на прощання поцілувались. Я була вражена: «Невже Оля увесь цей час ввечері ходила на побачення замість того аби працювати?».

Коли Оля повернулася, я розповіла їй що бачила її з чоловіком.

«А що мені робити? Так, я шукаю тата для Назара. Вирішила тобі не казати цього, бо ти б тоді не погодилася сидіти з ним», – зізналася Оля.

Повернувшись додому, я не могла заснути. Усю ніч проплакала. Моя рідна сестра зруйнувала мої стосунки з коханим хлопцем, тільки її це не переймало, вона думала лише про своє майбутнє.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 + two =

Моя старша сестра часто просить посидіти з племінником, я відмовити не можу та вже ні з ким майже не спілкуюся. Дійшло навіть до того, що мене хлопець покинув.