Моє життя дуже насичене на події. Зі своєю першою дружиною так і не вийшло побудувати міцну сім’ю. У 40 років ми розлучилися. Але все змінила зустріч з Марією. Вона повернула мене до звичного життя. Її посмішка і турбота подарували надію. Але тінь колишньої дружини продовжувала мене переслідувати.

У свої 40 років я встиг одружитися і розлучитися. Отак буває. Я і сам не зрозумів, коли все це сталося.

Коли я навчався в школі, то мріяв про власний будинок, сім’ю, дітей. Одразу після університету я влаштувався на роботу. Моєю метою було заробити гроші, щоб згодом купити квартиру. З цим мені більше пощастило, ніж зі шлюбом.

Після розлучення в мене була депресія. Я нічого не хотів, мені було все одно який день, погода і що твориться в світі. Цей стан тривав досить довго. Мама відвідувала мене, адже їсти я не готував. І вона була єдиним моїм порятунком.

Мама казала, що мені потрібна робота. Так легше буде. Найдивніше було чути від мами про клуби. Вона радила мені погуляти з друзями. Нарешті я таки вирішив пройтися.

Десь глибоко в душі мені було зрозуміло, що це довго тривати не може і мама каже правду. Я повинен повернутися до нормального життя.

Десь через два місяці я з друзями пішов на концерт. Давненько вже не ходив десь на відпочинок. Там я зустрів Марію. Ми познайомилися, коли купляли каву. З того часу я ледь не щодня був з нею. Марія зачарувала своєю усмішкою, вона була дуже веселою жінкою. Я посміхався з нею і відчував себе по-справжньому щасливим.

Одного разу ми вирішили піти в кіно. Фільм був не дуже веселим, і, чесно кажучи, не зовсім нам сподобалося, але сама атмосфера була прекрасною. Марія розповідала жарти. Вона повернула мене до життя. Я знову став повноцінним.

А колись мені здавалося, що світ розвалився. Одного разу вона розповідала мені про свою родину і друзів. Коли Марія показала фото моєї колишньої дружини, то я розумів, що нічого у нас не вийде. Виявилося, що вони вже знайомі 3 роки і часто зустрічаються.

Я вирішив не зізнаватися, що я прекрасно знаю її подругу. Цілу дорогу в моїй голові були різні думки. Мені дуже не хотілося втрачати Марію. Але і бачити колишню не хотів. І як би вони обидві відреагували на правду?

«Знову не щастить» – думав собі я. Не розумів, за що такі випробування випали мені.

Тиждень вже не говорив з Марією. Я вирішив, що так буде краще, але вона сама прийшла до мене.

– Я все знаю. Чому ти не розповів мені швидше. Ти через це уникаєш зустрічі зі мною?

– Що знаєш? Про дружину?

– Так. Вона сама мені розказала, коли я показала наше фото.

– Маріє, я люблю тебе і не хочу відпускати, але якщо ти ображена, я все розумію.

– Ти думаєш я би прийшла до тебе, якби не любила тебе? Ми будемо разом.

Після цієї розмови ми відсвяткували весілля. Я був дуже щасливим. Так розпочалося моє нове щасливе життя.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

two + two =

Моє життя дуже насичене на події. Зі своєю першою дружиною так і не вийшло побудувати міцну сім’ю. У 40 років ми розлучилися. Але все змінила зустріч з Марією. Вона повернула мене до звичного життя. Її посмішка і турбота подарували надію. Але тінь колишньої дружини продовжувала мене переслідувати.