Мої батьки дуже хотіли, щоб я одружився на дівчині з вищою освітою. Коли я познайомив їх з Валентиною, то їхній радості не було меж. Але моєю єдиною коханою була Анна. Вона працювала офіціанткою і батьки не хотіли приймати її до нашої сім’ї. Народження Влада все змінило.

Думаю в кожній родині є такі моменти, коли виникають непорозуміння. І моя сім’я не виняток.  Між моєю дружиною і мамою були постійні сварки. То вони не могли поділити стіл, то їм не подобався смак торта. Протягом кількох років я спостерігав між ними цю ворожнечу. Та це не було дивно, бо невістка з свекрухою ніколи не можуть жити мирно.

Мої батьки доклали багато зусиль, щоб я виріс повноцінною людиною. Вони завжди піклувалися про моє здоров’я, добробут. Після закінчення школи, я здобував освіту на юридичному факультеті. Там і познайомився з Валентиною. Мама дуже раділа. що моя дівчина теж буде юристом.

Батьки спішили нас одружити. Я радів цьому. Тато казав, що у нас будуть спільні інтереси і вдома за чашкою чаю ми завжди зможемо обговорити події на роботі. Валентина дійсно була освіченою дівчиною. Вона мала сильний характер і вміла добре переконувати. Коли ми познайомилися їй було 23, а мені 24.

Але через деякий час я зрозумів, що зовсім не кохаю Валентину. Моє бажання подобатися батькам взяло верхи. Дуже радів, що мені вдалося цього позбутися. Мені вже не вірилось, що мама і тато когось ще так тепло приймуть як Валентину. Але розумів, що ця людина мені чужа.

Справжньою любовю у моєму житті була Анна. Вона працювала офіціанткою. Але мені було байдуже щодо її соціального стану. Анна була простою, місцями, сором’язливою дівчиною. Мама з самого знайомства з нею поводила себе насторожено. Їй не подобалося, що Анна без освіти.

Невдовзі ми організували весілля. Воно було скромним. Мої батьки довго не сиділи. Вони навіть не хотіли знайомитися зі сватами. Ця ситуація мені зовсім не подобалася, але я сподівався, що все налагодиться.

Ми жили у будинку за містом. Нам довелося багато працювати, бо платити за оренду житла було дуже дорого. Батьки не допомагали мені.  Одного разу Анна запросила їх до себе, а вони відмовили. Мама приходила тоді, коли моєї дружини не було вдома.

Одного разу у мене зникли гроші. І чомусь я відразу подумав, що це взяла або дружина або мама. Коли я почав вияснювати ситуацію, то вони обидві розлютилися на мене. Мама почала казати, що Анна краде в мене гроші, краще з нею мені не жити. Тоді до мене прийшов момент розуміння, що даремно я вияснював стосунки.

Одного разу Анна не витримала і розплакалась.

– Я не можу більше терпіти тиск від твоєї матері. Вона мене ображає і ніколи не полюбить.

– Я не можу мамою керувати. Це її вибір. Ми ж не живемо разом.

– Як себе поводити з нею? Я не витримую.

Мені було шкода дружини. Для себе я зробив висновок, що мені не треба було казати матері нічого. Але я їх люблю однаково. Найбільше страждала Анна. Через деякий час дружина повідомила мені, що вагітна. Тепер я стану татом. Від цієї звістки мама змінила ставлення до моєї дружини. Більш за все вона хотіла стати бабусею. Після народження Влада батьки щодня були у нас. Мама допомагала Анні з дитиною.

Я щиро радів, що моя сім’я стала дружною. Мій син обєднав нас і став найдорожчим скарбом для мене.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 × 4 =

Мої батьки дуже хотіли, щоб я одружився на дівчині з вищою освітою. Коли я познайомив їх з Валентиною, то їхній радості не було меж. Але моєю єдиною коханою була Анна. Вона працювала офіціанткою і батьки не хотіли приймати її до нашої сім’ї. Народження Влада все змінило.