Можна я розкажу татові твої секрети?

– Мамо, я не хочу щоб ви з татом розлучались… – сумно каже семилітній Мишко.
– Синочку, чому ти вирішив, що ми із татком розлучаємося? – питає здивовано мама.
– Я чув як ви вночі сварилися, ти кричала на тата.

У мами очі полізли на лоба.

– Мишко, а ти що вночі не спиш??
– Сплю, але хотів піти цієї ночі спати з вами, але почув як ти казала, що тато все неправильно робить, що за стільки років він тебе зовсім не знає. Мамо, можна я розкажу татові твої секрети?
Мама лише трохи видихнула, як знову здивувалась.

– Які-такі секрети синочку?
– Я розповім татові, що ти давно хочеш новий утюжок, я ж бачив, у тебе поламався, і ти щоразу сваришся, що він не нагрівається. А ще що ти дуже любиш квіти, я теж тобі їх дарую, коли можу десь нарвати, я скажу татові, він подарує тобі найкращий великий букет. Тільки не розлучайтесь.

– Любий сину, ми з татком дуже любимо тебе і любимо одне одного, ми не хочемо розлучатися. Ми з татом не сварилися (мама трохи посміхається), у нас все добре, не турбуйся. Ми ніколи не будемо ображати одне одного. А от щодо секретиків, можеш татові розповісти, але так, теж таємно.

Мишко посміхнувся, обійняв матусю і пішов у під’їзд виглядати приїзд татка з роботи, щоб розповісти йому надважливу таємницю.

Цього вечора обоє повернулись додому з букетами квітів, радості мами не було меж, тому вечеря була ще більш смачною.

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + twenty =

Можна я розкажу татові твої секрети?