Ми були уже на виході зі школи, коли почули крик

Початок літа – чудова пора.
Для учнів уже немає навчання, проте їх на території школи не меншає, від дорослих до дітей.
Мені дуже подобається наша школа, хоч я також закінчила її вже давно, проте буваю тут часто, адже працюю нянею.
У школі дуже затишні класи, хороші вчителі, новий дитячий майданчик. Тут завжди людно, навіть в позаурочний час, багато дітей грає на вулиці, усі дуже дружні.
Є альтанки та лавочки, де молоді мами сидять поки їх діти граються.

Одного разу, літній вечір був таким світлим, теплим, довгим, що дітвора не могла награтись. Додому було зовсім недалеко, тому ми також залишились погратись. Я няня 5-ти річної Аліси. Вечір був хорошим, ніхто не думав, що може щось трапитись.

Діток було багато, серед них багато знайомих з мого будинку. Були у нашому дворі двоє нерозлучних хлопців, одному 9, іншому 7. Не зважаючи на різницю у віці, вони майже весь час проводили разом.

Почало темніти, і ось вже всі по трохи починають розходитись по своїх домівках. Так і хлопців гукали їх матері. Ми були уже на виході зі школи, коли почули шум і крик, тому повернулись швидко назад.

Старший хлопчик лежав на землі біля опори турніка плакав та не рухався. Багато людей збіглося навколо, мамі хлопчика стало дуже зле. Менший хлопчик стояв і дивився, нічого не кажучи.

Я одразу викликала швидку допомогу і оскільки ми не знали всієї серйозності травмування, я порекомендувала не чіпати хлопця до приїзду швидкої, щоб не нашкодити йому.
У хлопчика був серйозний перелом ноги, вище коліна. Його одразу повезли в травмпункт.

До моїх роботодавців приїхала бабуся, яка мала сидіти з внучкою. Тому я запропонувала свої послуги й допомогу цій сім’ї. Допомагала хлопчику проходити період реабілітації.
Коли запитала його, що ж там трапилось і як він упав, він сказав, що сусід його штовхнув з турніка, бо йому забракло місця.

Зараз хлопцю вже 15 років, він став зовсім дорослий і мої послуги йому вже не потрібні. Проте наслідки невинної гри трохи помітно і досі, хлопчик звільнений з фізкультури та при швидкій ходьбі шкутильгає.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

twelve + ten =

Ми були уже на виході зі школи, коли почули крик