Ми обговорили стиль, в якому хочемо зробити весілля, кількість гостей, місце проведення, країну для відпочинку, навіть вибрали готель і інтернеті, але все зіпсувала одна деталь.

Вікторія була дівчиною моє мрії. Вся така неземна й ніжна. Я ані секунди не сумнівався перед тим, як зробити їй пропозицію, адже вважав, що це саме та жінка, з якою я зможу створити міцну родину, народити дітей та стати найщасливішим чоловіком на світі.

Все було прекрасно до того моменту, коли ми почали обговорювати деталі нашого весілля. Спочатку мала бути реєстрація шлюбу, потім гостина, а наступного дня ми планували відправитись у весільну подорож нашої мрії. Ми обговорили стиль, в якому хочемо зробити весілля, кількість гостей, місце проведення, країну для відпочинку, навіть вибрали готель і інтернеті, але все зіпсувала одна деталь.

В день, коли ми зібрались йти подавати заяву про одруження, я сказав Вікторії, що щасливий від того, що скоро вона носитиме моє прізвище.

– Що? – Здивувалась наречена. – З якого це дива?

– Ну як? – Не міг второпати я. – Ми станемо чоловіком та дружиною, ти вже частинка нашої родини, тому й прізвище наше візьмеш. Так всі жінки роблять.

Вікторія скривилась, ніби я сказав якусь гидоту.

– Я – не всі! – Вона гордо підняла голову. – Хіба ти досі цього не второпав? І прізвище своє я міняти не хочу, воно мені подобається. Може краще ти моє візьмеш?

– Що? – Здивувався й водночас розізлився я – Та мене ж всі засміють. Може, раз так, то ти й заміж за мене виходити не хочеш?

Я сподівався, що така радикальна позиція трохи охолодить наречену. Але сталось не так. Вікторія сприйняла це за особисту образу.

– Ти не хочеш поступитись мені в такій дрібниці, – сказала воно – як же ми зможемо вжитись разом?!

Трохи подумавши, наречена додала:

– Знаєш, напевно, не треба нам одружуватись. Адже якщо в нас з самого початку непорозуміння, то далі я боюсь будувати серйозніші стосунки.

Вікторія пішла, а я не міг второпати, як ми змогли посваритись через таку дрібницю. Чи все ж це не дрібниця? Як вважаєте?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 8 =

Ми обговорили стиль, в якому хочемо зробити весілля, кількість гостей, місце проведення, країну для відпочинку, навіть вибрали готель і інтернеті, але все зіпсувала одна деталь.