Ми повинні своїм коштом зробити дорогу перед його будинком!

Нещодавно ми придбали будинок у приміській зоні. Місце чудове, такими я думала що будуть і люди. Будинки тут майже всі нові, власне жителів села мало залишилось. Запросила тут придбати будинок моя подруга, адже її будинок знаходився на сусідній вулиці.

Біля нашого будинку живе дядько років 60. Він таким дивним поглядом дивився коли ми завозили наші речі, чи заносили продукти, створював вигляд, що щось робить на подвір’ї. Думаю, можливо пенсія не дуже велика, тому смаколиків не може собі дозволити, тому вирішила занести й пакет з продуктами чоловікові, адже із сусідами потрібно дружити. Проте він не дуже був здивований, лише скупо подякував і пішов.

Коли їхали вантажники, що привозили меблі, камінь з під машини вискочив у паркан сусіда й зробив досить велику вм’ятину, огорожа була з тонкого ржавого металу та давно потребувала ремонту.
Це і було нашої першою сваркою, але чоловік все швидко влаштував.
А от сусід зрозумів, що таким чином можна домогтися він нас що захоче.

Одного разу, коли я працювала на задньому дворі, він прийшов і каже:
– Через їзду ваших джипів і вантажних машин перед моїм подвір’ям геть зруйнувалася дорога, там тепер одні ями! Я не можу нормально виїхати з двору!

І те що, на усій вулиці асфальтована дорога, а напроти нього ґрунтована його зовсім не хвилює, що та дорога там була такою ще до нашого переїзду. І ми повинні своїм коштом зробити дорогу перед його будинком! Ще казав, що поскаржиться на нас.

Проте добре, що чоловік як завжди все вирішив. Ми й не звернули спочатку увагу, що його огорожа на 1,5 метра дальше від нашої, тобто він незаконно збільшив власну територію. І варто було йому це сказати, він почав захищатись «Ви нічого не доведете!», але все ж таки почав трохи мовчати, почав менше траплятись нам на очі.

Подруга розповіла, що місцеві таке роблять досить часто, знаходять з кого зідрати трохи грошей, але на це не потрібно вестись, можна просто одразу звертатись до адміністрації.
Ось така пригода трапилась у нашому новому домі, будьте уважні!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three × five =

Ми повинні своїм коштом зробити дорогу перед його будинком!